Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnám elérni igazán a...

Hol tudnám elérni igazán a shein ügyfélszolgálatot?

Figyelt kérdés
Máskor már megérkezett a csomagom 5 nap alatt, most pedig már kifutunk az időintervallumból is, amit megadtak. Kerestem a futárcéget, azt mondták, hogy hozzájuk még nem érkezett be. 3 napja úton jelzi a csomagot, és egy hete jelezte, hogy repülőn volt. Nem tudjátok véletlen, hogy hol lehetne elérni őket? Írtam e-mailt, ticketet, de semmi reakció.

2023. febr. 16. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
29%
Pont ott, ahol eddig probaltad. Kinai ceg, addig szamitasz amig kifizeted a szemetuket.
2023. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
80%

Szia! Én nyáron az appba találtam meg valahol egy chat formájút, elején a bot írt de aztán e-mailben felkerestek.

Esetleg próbáld meg újra az ügyfélszolgálatot hátha írnak.

2 napon belül kiderült, hogy a csomagom elveszett út közben és nem tudják lekérdezni sem hogy merre van. 2 opcióm volt, hogy vagy újra elküldik vagy a pénzt kérem vissza. A pénz max 2 héten belül vissza is jött.

2023. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!