Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony lány vaok, adnátok...

Vékony lány vaok, adnátok ötleteket, h optikailag kövéritsek magamon. Mik álnak jol nekem? Linkeket is szivesen fogadok

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 12:16
 1/7 anonim válasza:
Hát bocsi én kövér vagyok ,de remekül erősít ha bő ruhákat ,ráncolt szoknyákat,trapéz nadrágokat,vagy bőszáruakat próbálok:( :)Lapos cipő,kereknyakú poló, garbó...ezek számodra remek darabok szerintem!:)
2010. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Megint én vagyok...még jó lehet ha nagymintás ,világos darabokat szerzel be:)
2010. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jah ... az elozonek igaza van :).de ezek mellett az is segit,ha retegesen oltozkodsz,minel vilagosabb szinu ruhakat veszel fel valamint olyanokat amelyek vizszintesen csikozottak.regen en is eleg vekonyka voltam :P.
2010. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nagymintás igen meg a világos rucik semmiképp sem fekete...vegyél övet mondjuk fehéret a cuccaidhoz farmerhoz vagy szoknyához...a lenge cuccok is tudnak kövéríteni mert nem látszik benne az alakod pl az ilyen tunikákra gondolok:

[link]


meg vegyél vízszintes csíkozott pulcsikat cuccokat az is optikailag kövérít :)

2010. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A trapéznadrágot felejtsd el!Mivel bő a szára ezért a combod még vékonyabbnak tűnik!Egyenes szárú vagy csőnaci a nyerő!Hidd el én iszonyat vékony vagyok!
2010. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat
2010. okt. 5. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:
A csőnaciban aki vékony, az még vékonyabbnak fog látszani. Egy átalakítós műsorban mondta egy stylist, hogy a trapéz optikailag kövérít. A fényes, szatén cuccok is, illetve az oldalzsebes gatyák is.
2010. okt. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!