Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 180 cm-es lány vagyok. Milyene...

180 cm-es lány vagyok. Milyenek azok a ruhadarabok, amellyel optikailag alacsonyabbnak tűnök?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat.
2008. aug. 4. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ej, hogy mi nem találkoztunk pár évvel ezelőtt... :D

No de komolyan: hidd el, nem érdemes ilyesmivel szórakoznod, már csak azért se, mert úgyse nagyon kivitelezhető, max. ultralapostalpú cipővel, de tudtommal az se nem túl egészséges, se túl sokat nem is számít (1-2 centi talán, vagy annyi se). Keress inkább olyan fiúkat/férfiakat, akik vagy maguk is legalább akkorák, netán nagyobbak, mint te, vagy kisebbek ugyan, de se őket nem zavarja a termeted, se téged az övéké.


Hidd el egyébként, vannak ekkora fiúk/férfiak, nem is kevesen, és sokan közülük szeretik a velük egymagas lányokat (pl. én is 180 vagyok, és mindig is szerettem a hozzám hasonló magasságú lányokat, csak alig találtam néhányat - azok között pedig egy olyat se, aki személyiségben is kompatibilis lett volna). Az ilyenek pedig annál jobban örülni fognak neked, hidd el (én is nagyon örültem volna annó, de most már mindegy :) ).

2008. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is 180 cm magas nő vagyok. 12 éves korom óta ekkora a magasságom. Képzelheted mit éreztem akkor, mikor egy fejjel nagyobb voltam az osztálytársaimnál. Görbén jártam, hogy kisebbnek látszódjak stb. De pár év múlva túltettem magam a dolgon (hála a drága férjemnek), és most már felveszek akár 10 centis sarkú cipőt is, mert büszke vagyok a magasságomra. Szerintem ne akarj alacsonyabbnak tűnni, légy büszke a magasságodra, hidd el, sokan irigyelnek érte! :)
2008. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ilyen általánosságokat lehet írni, hogy ne hord magassárkút, meg hosszában csíkos ruhákat, na meg nagy mintás ruhákat. De ezek nem sokat számítanak, inkább békélj meg azzal, hogy ilyen magas vagy. Sokan irigyelnek miatta, köztük én is, mert csak 160 cm magas vagyok.
2008. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a bátorítást! igyekszem elfogadni magam így!
2008. aug. 4. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan nadrágokat hordj,amiknek fel van hajtva a szára,(kívülről)mert azoktól alacsonyabbnak nézel ki.
2008. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En 176cm magas vagyok. Regebb en is igy ereztem magam ahogy te. Rajottem, hogy azert van mert a baratnoim az atlagosnal alacsonyabbak es ok mindig ugy beszologattak szerintem csak irigysegbol(habar en nem sertegetnek egy not sem amiert alacsony, attol meg lehet vonzo). Mar megsem fordul a fejemben, hogy mitol tunnek

alacsonyabbnak, sot, inkabb kihangsulyozom.

Szerintem nyugodtan hordhatsz magassarku cipot, attol meg szebb, formasabb lesz a labad.

Nem takargatni kell, inkabb hozd ki magadbol a legjobbat!

Hidd el en teljesen megertelek mert ugyanazt ereztem amit te most. De mar egy centivel sem lennek alacsonyabb.

2008. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sokan örülnének ha 180 cm-rek lennének
2009. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!