Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon normie dolog ilyen...

Nagyon normie dolog ilyen cipőt hordani?

Figyelt kérdés

[link]



Alapvetően nem szeretem a merchöket, nem vagyok különcködő sem, “alter” sem, alapvetően olyan ruhadarabokat szeretek hordani amelyeken nem nagyon látszik a márkajelzés és nem hivalkodó, hanem visszafogott.


Ez a cipő viszont tetszik és amúgy szeretem a Playstation exluzív játékait, szerintem a legtöbben bőven van művészeti érték is…


Szóval tetszik a cipő, de kicsit olyan normie dolognak érezném felvenni.


Ti mit gondoltok? Meg amúgy szerintetek hogy néz ki?



2023. febr. 27. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Jól néz ki,de beszélj magyarul és nem értjük,hogy jön ide a PS??
2023. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
#1 Ha elolvasnád a leírást, akkor megértenéd. Nike x Sony PlayStation Merch, azaz kollab. Ezt miért olyan nehéz megérteni ?
2023. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Önbizalomhiányos vagy.
2023. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

“A normie (ejtsd: normi) az átlagember, aki a közízlést követi, nem ismerője a rétegkultúrának, és idegenkedik a szélsőséges álláspontoktól.“


Bár amúgy nem teljesen ezt jelenti, de a lényeg átjön belőle azoknak, akik egyáltalán nem tudják hogy mit jelent…


A Playstation meg úgy jön ide, ahogy a kettes írta!

Rá is van írva a cipőre hogy ps5, vannak rajta egyéb, a playstationre utaló motívumok, meg eleve a színvilág is a ps5 hangulatát tükrözi.


Ha ilyet hordok, akkor nem olyan mintha egy Playstation fanboy kisfiú a márkahűség jegyében vette volna a cipőt, akinek a személyiségét a márkák és logók határozzák meg?


Mert én nem szeretném, ha ilyen embernek bélyegeznének…


Ha amúgy visszafogottan öltözöm, akkor egy ilyen cipő, felnőtt emberként még belefér szerintetek?

2023. febr. 27. 16:59
 5/10 A kérdező kommentje:

#3.


Ezt jól látod, de az önbizalomhiányomat semmiképpen sem szeretném egy ilyen márkamániás veretős proli stílussal kompenzálni, hanem pont azt szeretném hogyha egy normális visszafogott srácnak látnának az emberek (főleg a lányok)…


De igen, amúgy azt is észrevettem hogy túl sokat foglalkozom olyan dolgokkal, amit az egészségesebb pszichéjű emberek csak úgy lesz@rnak.

2023. febr. 27. 17:02
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem is értem a kérdést.
2023. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"önbizalomhiányomat semmiképpen sem szeretném egy ilyen márkamániás veretős proli stílussal kompenzálni, hanem pont azt szeretném hogyha egy normális visszafogott srácnak látnának az emberek" Pont ezt kéne elengedned. Nem tudod kontrollálni hogy ítélnek meg mások, egy normális ember nem fog a cipőd alapján beskatulyázni flexelős prolinak, aki meg igen azzal amúgy sincs értelme foglalkozni. Ha 20 alatt vagy még azt mondom oké, de fölötte tényleg kéne dolgozni az önértékeléseden mert ezen pörögni hogy ismeretlenek akik fél másodpercig sem látnak az utcán mit gondoltak majd a cipődről tényleg nem egészséges. Hosszú távon ilyen berögződések meg fogják keseríteni az életed.
2023. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Komoly megfelelési kényszered van. Minden lánynak soha az életben nem fogsz tetszeni, ráadásul ha te kizárólag a ruházat alapján határozod meg magad, mi lesz, ha az adott lánnyal a ruha-témát kimerítettétek?
2023. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez a cipő egyáltalán nem hivalkodó.
2023. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
tőlem, hordjad
2023. márc. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!