Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha tangat szeretnek viselni a...

Ha tangat szeretnek viselni a strandon, akkor az a Balatonon vagy az Aquaparkokban elfogadottabb? 19/L

Figyelt kérdés

2023. márc. 1. 11:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%

igen, az emberek egy része így áll hozzá, mint #10-es

hogy ha fél zsebkendő nagyságú a bikinibugyid, az teljesen oké

ha meg negyed zsebkendő nagyságú, akkor egy utolsó közönséges r*banckodó hülye p*csa vagy

döntsd el, mennyire számít a kicsinyes félbalkáni mentalitású emberek véleménye.

2023. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
98%

Én sem értettem soha ezt a "hogyan illik" kérdéskört.


A 60 éves 180 kilós János bácsinak nagyobbak a mellei, mint a 20 éves Marikának. Mégis totálisan felháborodna mindenki, ha egyik fel a másik pedig levenné a bikini felsőt.


Kérdező, 2023 van, egy szabad országban élünk. Nyugodtan hordj tangabugyit ha neke jólesik!

2023. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
8%

#11 ízlésességről hallottál már? Ennyi erővel a szárnyasbetét nagyságú, seggvillantós pi.csanadrág és a normál rövidnadrág között is csak kb. 10 centi anyag a különbség, mégis teljesen más benyomást, üzenetet mond el rólad a viselet.


És csak mert valaki tudja, mi az az ízlésesség, még nem lesz félbalkáni, sőt pont a közönséges ízléstelen egyedekre lehet mondani, hogy azok (másnéven prolik).

2023. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
97%

#13 erzsike néni százhúsz kilós segge meg egy normál fürdőruhából is buggyan mindenhol kifelé, és garantáltan kevésbé gusztusos, mint egy jól kidolgozott tangás fenék. és akkor mi van? semmi.

kultúrországokban ez úgy néz ki, hogy mindenki viseli, ami tetszik neki vagy amit kényelmesnek talál, mások meg nem csinálnak belőle ügyet. itt meg ha az átlagnál két centivel rövidebb, r.banc vagy (ha meg két centivel hosszabb, akkor besült szentfazék)

2023. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
7%

Sehol sem az!

Nem kíváncsi senki a beteges feltünési viszketegségbe szenvedő nők fedettlen pitcsájára.

Engem kimondotta irritál.

2023. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
98%

"A 60 éves 180 kilós János bácsinak nagyobbak a mellei, mint a 20 éves Marikának. Mégis totálisan felháborodna mindenki, ha egyik fel a másik pedig levenné a bikini felsőt."


Pont ma láttam egy fiatal, elhízott srácot, aki egy szál pólóban szaladt a metró után, és majdnem állon vágták a saját röpködő mellei. Ugyanerre gondoltam, hogy ha egy nőn nincs malltartó az gáz, de ha a csávó csapkod a csöcseivel, az oké?

2023. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
1%
Én Balatonon szoktam hordani, egy szexi pink színűt. 65/F
2023. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
81%
Ha tényleg elég bátor vagy egy tangás fürdőruhához és az alakot is jó akkor szerintem felveheted gond nélkül.Tavaly én is voltam ehhez hasonló helyen és ott nem zavarta a nyugdíjasokat a tanga,de nagyon sok férfi megbámulja az ilyen nőket.
2023. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
17%

A tetteid megválaszthatod, a következményeit nem!

Vedd fel, ha gondolod, és meglátod, miképp fognak rólad gondolkodni.


Másik oldalról: egy bizonyos szint felett nem süllyedünk egy bizonyos szint alá. Tetszik, vagy nem, a tanga bikini is ilyen. És mint utaltam rá, tekintheted ezt viccesnek, menőnek, meg csak gondoltad, hogy..., ez nem számít; az számít, miképp vetül ez le a társadalomban. Lehet, nem fognak neked beszólni, de ettől még a gondolatok megfogannak, és ezekkel majd valamikor, amikor időszerű lesz, szembesülsz is, mi a következménye...


De dönts belátásod szerint

2023. márc. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
97%

"Vedd fel, ha gondolod, és meglátod, miképp fognak rólad gondolkodni."


Aki egy ruhadarab miatt gondol rosszat a másikról, az saját lelki szegénységéről tesz tanúbizonyságot.

2023. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!