Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a kedvenc ruhaboltod,...

Melyik a kedvenc ruhaboltod, és miért?

Figyelt kérdés
Esetleg azért, mert jó áron vannak, vagy a minősége miatt?

2023. márc. 1. 19:20
 1/9 anonim válasza:
100%
New yorker. Megfelel az ízlésemnek és árakban is jó.
2023. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mostanság nagyon megtetszett a Mystic Day márka. Jó minőségű magyar termék. Stílusa tetszik, és mindig lehet kifogni akciókat.
2023. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Tezenis. Jó árak vannak és bár kevés utcai ruhájuk van, de azok szerintem csinosak, jó a fazonjuk. Mindig találok ott valamit, sokkal inkább mint más fast fashion boltokban.
2023. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Reserved. Gyakran vannak akciók, változatos ruhadarabok, szinte mindenki talál az izlesenek megfelelő cuccokat.
2023. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
84%
Nekem már a turi. Régen szerettem a H&M-et, sok cuccom volt onnan de mostanság már elvétve találok valamit, ami tetszik. 1-2 darabom van mindenféle boltból de már inkább a Sheinre kaptam rá a turi mellett. Illetve a Cropp-ot szeretem de ott is szezonfüggő, hogy van-e valami, ami tetszik.
2023. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a Metalshopról szeretek rendelni (külföldön vannak üzleteik, itthon csak webshop, de ezért is köszönet Istennek, hogy létezik. 🙏🏼😅)

Nem olcsó mulatság, de innen még soha nem rendeltem rossz minőségű dolgot, és egyébként vannak akcióik is + levásárolható pontokat adnak minden vásárláshoz, így megéri. Innen leggyakrabban Killstar darabokat vásárolok, ami az a márka, aminek gyönyörű szabású ruháik vannak, és olyan tökéletes a méretezése, mintha rám öntötték volna, ami ritkaság.


Ha fizikai üzlet, a Desigual az, ami “eldobom az agyam” kategóriájú darabokat gyárt. Minden kész műalkotás, főleg a Christian Lacroix kollekciók óta, ami abszolút tükrözi azt az extravagáns, mégis nőies irányt, ami az én stílusomat is jellemzi. Elvagyok feketében az esetek nagy százalékában, de ha egy kis színre vágyom, benézek. 😄


Ha fast fashion üzlet, akkor a Cropp, Reserved, House és a Sinsay azok a boltok, ahol jó áron mindig találok nekem tetsző cuccokat. Elég vad stílusom van, ezek a helyek pedig maximálisan kiszolgálnak, mert korrekt minőségű, nagyon extra dolgokat tudtam beszerezni az utóbbi egy év alatt.

Különösen a Croppnál és a House-ban dominál a darkos / punkos irány, a glam rocker cuccaim a Reserved-ből, míg a színesebb, újhullámos dolgaim főleg a Sinsay-ből vannak.

2023. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Restyle és a Disturbia
2023. márc. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Disturbia

Sudevi butik

2023. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Háda
2023. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!