Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tornacipőt hordani ilyen...

Tornacipőt hordani ilyen időben? mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 14:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Milyen időben? 10+ fok van
2023. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Már tavasz van. De ha nem fázik benne a lába, miért ne? Én mindig megveszem a bakancsot, mert fázós a lábam, de sokan nem, mert úgy vannak vele, hogy úgy sem esik hó, meg nem mindegyik ázik be akkor minek vegyen.
2023. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%
Igazából nem túl egészséges, a talaj, beton még 3-5 fokos, a fiatal izületet is kikezdi.
2023. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Lehetséges, csak jó zokni legyen az emberen.
2023. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
10 fok körül már jó, de akik mínuszban is abba vannak, hát én mindig felfázok így bár utálom a csizmát bakancsot, de télen azt hordom, mert érzem h hideg alul a talaj
2023. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Na de hogy? Elmész reggel suliba, dolgozni, és kint vagy mondjuk 3x öt percet? Vagy órákat vagy kint mert postás vagy?
2023. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


6os. suliba megyek busszal, aztán ott vagyok és ennyi. kint nem nagyon vagyok, csak a szünetekben.


nagyon sok emberen látok mostanság tornacipőt, ezért merült fel bennem a kérdés is.

2023. márc. 3. 16:30
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
7: hát akkor simán, nem hiszem hogy gond lesz.
2023. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11%
A tornacipőt azért valljuk meg nem mindennapi több órán át tartó használatra tervezték, tehát nem igazán tesz jót a lábnak!
2023. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%
Én volt hogy hóban mentem színes tornacipőben 14 évesen, mert a csizmám nem illett az outfitemhez. Mivel 3 percre se volt a suli az állomástól nem fagyott át a lábam, a felfázás meg amúgy se a hideg függvénye. Senkit nem érdekelt a barom tesitanáron kívül de annak amúgy is mindig agygörcse volt valamiért, ha csizmában vagyok akkor más miatt ordított volna. Addig csinálj ilyeneket amíg sulis vagy
2023. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!