Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők (főleg)! Az...

Lányok, nők (főleg)! Az valóban taszító számotokra, hogyha egy felnőtt férfi (30 körüli) lazábban öltözködik és a hétköznapokban tornacipő jellegű lábbeliket hord?

Figyelt kérdés

Egy régebbi kérdésnél olvastam olyan válaszokat, hogy egy felnőtt férfi tudjon “rendesen” felöltözni, hordjon “rendes” cipőket, ne sportcipőt, tornacipőt, vagy sneakert… Az gyerekes.


Igaz ez?


Én a 30 leszek, de Converse cipőket hordok általában, slim farmerrel, illetve pl. egy színes flanelinggel… Semmiből sem veszek túl drágát.


Szerintetek ez probléma? Ettől kevésbé vehetnek komolyan az emberek? Illetve a nők számára ez taszító?



2022. okt. 20. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Engem különösen nem zavar hétköznap. Alkalmakkor azért vegyen odaillő cipőt.
2022. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Én 42 vagyok és Converse cipőt hordok, hol érdekel, hogy a lányoknak mi taszító, meg mi nem. Törődjenek saját magukkal. Én meg azt hordok, viselek, amit ÉN akarok. Ha nem tetszik neki, akkor álljon elém, és mondja meg. :-D
2022. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem zavar egyáltalán
2022. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a Converse pont soha nem tetszett, de egy normális sportcipővel vagy sneakerrel nincs bajom.
2022. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
A Convers szerintem is béna, de a sportcipőkkel alapvetően semmi bajom. De mondjuk öltönyhöz ne vegyen fel senki sportcipőt.
2022. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem jobban tetszik az elegánsabb, smart casual öltözködés, de nem kizáró ok, ha valaki lazábban öltözködik, amíg az nem a mackóalsót, melegítőfelsőt, zizegős dzsekit és az aáöltözős típusú atlétatrikót jelenti (nyilván olyan helyen, ahol rendeltetésszerűen lehet használni az adott ruhadarabokat meg a trikót tényleg ing alá aláöltözőnek használja, OK, de városban...).
2022. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Én 39 éves vagyok és legtöbbször tornacipő, farmer, póló van rajtam. Nem öltönyben, nyakkendőben járkálok mindennapi utcai viseletként.

Még soha nem kaptam olyan visszajelzést, hogy taszító lenne.

2022. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
77%
Ing,fekete farmer,Converse és vagány vagyok mint Toretto
2022. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Nekem nem gáz.
2022. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

En imadom a fekete conversem es nincs kedvem maskepp oltozkodni

28L

2022. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!