Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tapasztalatok a parndorfi...

Tapasztalatok a parndorfi outletről?

Figyelt kérdés

Gimi óta h&m, zara és pull&bear ből öltözködtem. (Óra, alsónemű és cipő tekintetében láttam értelmét drágább termékeknek) viszont olyan irodába kerültem, ahol a kezdő irodista is HH, the north face, Tommy Hilfiger, Boss, CK ruhákban nyomja, mintha kötelező lenne.


Na most vagy ignorálom az egészet vagy megpróbálom költséghatékonyan, de nem kőbányai kínaival elintézni a dolgot. Ha a fizetésem felét költeném márkás ruhákra a Van Grafból, talán egy év alatt tudnék egy márkás ruhatárat összerakni.


Mit gondoltok

- arról, hogy olcsón meg akarom úszni az általam feleslegesnek vélt dresscodeot

- magáról a parndorfi outletről?

- mikor nincs tömeg? Nem szeretek sorba állni


25f



#ruha #divat #Parnorf
2023. márc. 6. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Semmit nem gondolok erről. Rólad annál inkább.
2023. márc. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is inkább arról van meg a véleményem, hogy egyáltalán megnézted, ki milyen ruhát hord, és ebből következtetést vontál le...
2023. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!