Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy áll ez stílus? Nem...

Hogy áll ez stílus? Nem vagyok túl vastag vagy magas hozzá?

Figyelt kérdés

Vajon nem túl kihívó? Ujjatlan változat talán felejtős?

[link]



2023. márc. 8. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez így összességében elég közönséges, bár inkább csak a pózaid miatt. Meg a combcsizma is ezt a hatást kelti. A ruhákkal nincs gond. (Azt ugye te is látod, hogy a nagyibugyi szegélye átüt ezen a nadrágon? Az sem szép.)
2023. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Mi pontosan ez a kérdés?

Te az ízlésességre törekedtél egyáltalán?

Egyenesen a seggedről nyomtál ide képeket, amiből még a bugyid vonala és az egyik képen még a valagad is kilógott.

Mennyire gondolod komolynak magad ilyen viselkedéssel?

Pasidnak mutogasd ezeket a képeket.


N

2023. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Metionin ***** válasza:
87%
Az első képen nagyon kiadja a hasad a nadrág de amúgy nem lenne rossz. Szerintem kicsit hosszabb felsőkkel hordd és figyelj rá, hogy lézervágott fehérneművel vedd fel, az nem üt át.
2023. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Közönséges.
2023. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs vele. Nagyon vagány. Kedvem is támadt elmenni ilyen szerelésben egy jó koncertre, bár a latex gatyát kivéve szinte majdnem minden nap hasonlóan feszítek.

Viszont szerintem a telefonodat ne nagyon “tűrd” a nadrágba, akkor se, ha nincs zsebe, mert nem csak közönségesen néz ki, de ki is nyújtja.

2023. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Egyrészt kilóg a bugyid, ami finoman szólva is közönséges.

Másrészt az ilyen nadrághoz minimum egy csípőig érő felső kell, ami a fenekedet legalább félig takarja, de még inkább tunika. Ez így... khm, nem nőies, maximum picsás. Próbáltam szépen fogalmazni.

2023. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6 kurvás, mondjuk ki 😂

Igen, a bugyi vonalat aláírom (ami átüt), de az is csak a második képen van. Hát az egyiken valóban kinn kilóg egy hajszálnyit, hát sajnálom.

2023. márc. 8. 16:19
 8/17 K.O. ***** válasza:
69%
sztem semmi baj nincs egyikkel, kiemeli a gatya amit ki kell, jo alakod van, mondjuk az egyik kepen a hasad tleg nagy, de hat istenem, te is ember vagy:d
2023. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 K.O. ***** válasza:
se:D kimaradt a se, valahogy kitoroltem:D
2023. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
A véleményemet már nagyjából leírták a többiek, úgyhogy próbálva a kérdésre szorítkozni: de, az ilyen bőrnadrághoz szerintem vastag vagy. Ez inkább a vékony lányokon mutat szépen, persze nekik is normális felsővel és steamless bugyival. Nem azt akarom mondani hogy kövér vagy, mert szerintem az még nem itt kezdődik, de nincs hozzá megfelelő alkatod.
2023. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!