Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinteden sokszor utasítják el...

Vinteden sokszor utasítják el az eladók a csomagfeladást?

Figyelt kérdés
Most vásároltam először és nagyon szomorú vagyok, hogy visszautasított. Ráadásul 5 nap, egy másik e-mailben 1 hét a visszafizetési idő :D. Azért utasított el, mert 30km-re van neki a csomagfeladási pont és nem éri meg így. Akkor könyörgöm adja el a saját városához tartozó facebook csoportban, vagy írja le, hogy mik jöhetnek csak szóba.

2023. márc. 8. 20:43
 1/8 Fárasztó96 ***** válasza:
11%
Én épp most fáztam rá a foxposttal. 5ezrem bánta, mert "feladta" egy hónapja a könyvet, de azóta sem érkezett meg. Állítólag április 9ig szállítják az automatába, de ebben már nem hiszek. :/ Azóta nem rendeltem semmit.
2023. márc. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem még csak egyszer volt ilyen, de ott az történt, hogy a lány nem találta meg a ruhát, nem tudja hova tehette. De felajánlotta, hogy ad kedvezményt ha veszek nála más dolgokat, mert kellemetlenül érezte magát. Ez kb. 30-ból egy.

Szóval nem, nem gyakori. Amiről te írsz Kérdező, az valóban felháborító eset és nem jogos.


1-es: valószínűleg a foxpost a hibás és elvesztették a csomagod. Írj a Vinted ügyfélszolgálatának, mert itt nem az eladó a hibás és nem is a kérdésre válaszoltál igazából, mert neked nem visszamondás történt.

2023. márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsére nem volt ilyen de ezeket én sem értem. Egyik nap is volt egy kérdés hogy megvette tőle valaki de packetával nem tud packetával feladni és mit csináljon. Mondjuk kezdésképp ne áruljon olyan oldalon ahol a packeta a fő szállító és kikapcsolni se lehet csak a foxpostot...


Amúgy 1-es itt tényleg a foxpost lehet a hibás mert ha ténylegesen nem adta volna fel azt a vinted érzékeli és 5 munkanap lejártával automatikusan visszavonja a rendelést és elindítja a pénzvisszafizetést. Ha ez nem történt meg akkor tényleg feladta az eladó és a foxpost keverte el a csomagod.

2023. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ezek szerint ki lehet törölni egyes feladási opciókat. Csodálkoztam is, hogy a foxpost nála elérhető volt, másnál nem. Azt hittem eleinte, hogy nem működik a közelemben a foxpost és ezért rajta sincs a térképen, de nem. Egyszerűen csak ki lehet törölni. Próbálkozom még más eladónál, hátha :)
2023. márc. 9. 15:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Na hátha ezt a Vinted is olvassa: ha létezik request bundel opció, akkor legyen egy request csomagfeladási opció is még a fizetés előtt. Így senki nem esik ugyanebbe a hibába.
2023. márc. 9. 15:46
 6/8 Fárasztó96 ***** válasza:
31%
#1 vagyok. Sokat nem értem vele, hogy a feladó postázott. Pedig nem is volt olcsó a feladás, a Foxpostnál meg bizonygatják, hogy április 9ig kiszállítják... :/ Úgyhogy inkább megpróbálok helyileg beszerezni mindent, vagy max a közeli nagyvárosban.
2023. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os: miaz hogy postázott?
2023. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#1 Egyetértek, inkább magam beszerzem/marad a személyes átvétel
2023. márc. 11. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!