Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szakadt farmerjeimet én a...

A szakadt farmerjeimet én a kukába szoktam dobni, sokan meg megveszitek a boltban újként?

Figyelt kérdés

Miért?


Egész jó üzlet lehetne, ha a kikopott, kiszakadt farmerjeimet eladnám újként, mert ma képesek érte tízetreket fizetni az emberek egy boltban. :D



2023. márc. 9. 06:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát az attól függ hogy milyen😅
2023. márc. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémeknek a két combja között szokott kiszakadni, ha már sokat hordtam. Nem hiszem, hogy ezt bárki újként megvenné. :D Én is ki szoktam dobni a kukába.
2023. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: Pont jó az. Menj ki vele a piacra, hogy szaggatott farmer eladó!
2023. márc. 9. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Legfeljebb térdben szaggatottat vesznek a féleszűek. Anno Vajna találta ki, és jó bizniszt csinált belőle. Sok hülye akár mezítláb járna télvíz idején, bohóc sipkában, ha valamelyik Hollywood-i kretén abban jelenne meg.


Emlékszem, amikor egy tini filmszereplő lány valami nyári öltözethez vastag túrabakancsot húzott, a sok sznob liba menten lemásolta.

2023. márc. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!