Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon sokan miért nem tudnak...

Nagyon sokan miért nem tudnak lemondani még a legnagyobb nyári melegben sem a zokniról és a cipőről a papucs vagy szandál javára?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 05:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Vannak, akik meglepően jól tűrik a meleget, a barátaim között is. Számomra ezek csodalények. Én megpusztulnék a helyükben.
2022. aug. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

Miért nem mindegy az neked, hogy ki miben jár? Mindenki azt hord, amit akar, amiben jól érzi magát.

Te miért nem tudsz csak a saját életeddel foglalkozni? Oké, hogy lábfétises vagy, csakhogy erre senki sem kíváncsi.

2022. aug. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
83%
Mert utálom a szandált és iszonyat rondának találom lány létemre. Nekem nincs melegem cipőben.
2022. aug. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Csámpás vagyok, műtéti heges a lábam, így nincs mit mutogatni. (F)
2022. aug. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik nem sülnek be, bár én nem értem hogyan. Tegnap is láttam egy lányt úgy felöltözve, mintha 15-20 fok lenne, farmer, magasszárú tornacipő, fekete pulóver.
2022. aug. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Ki milyen stílust hord attól is függ.


De igen... Vannak nagyon igénytelenül kombinált zoknis esetek.


Jómagam is hordok zoknit, amikor blézer és hosszú naci van rajtam és ahhoz passzolóan.

(ami az esetek 98%-a)

Alapon pedig a papucs, szandál távol áll tőlem.

2022. aug. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Egyrészt: szeretem magamon a zoknit, vagyis inkább azt nem szeretem, ha csupaszon vannak a lábujjaim. Másrészt: valamitől érzékeny a bőr a lábamon, ha párszáz méternél többet kell gyalogolnom, akkor még a túraszandálok is sebesre dörzsölik. Harmadrészt: borzasztó igénytelennek találom, hogy elindulok otthonról szandálban, és mire odaérek valahova, már fekete koszréteg van a lábamon az utca porától, mocskától.
2022. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

Fázós a lábam, a légkondis vonaton meg a ventillátoros munkahelyen megfagyna.

Engem még úgy neveltek, hogy munkahelyre nem illik nyitott szandálban/papucsban járni.

Irtózok a kosztól, dzsuvától ami szandálban a lábamra ragadna. Kényes vagyok a lábam tisztaságára, néha még zárt cipőben is forog a gyomrom a talajtól.

A szandál nem elég kényelmes és nem is tetszik külsőre.

Zárt cipőben nem bámulnak a fétisesek.


Hirtelen ennyi ok jutott eszembe.


N

2022. aug. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Biztos csúnya a lábfejük, vagy a körmük, vagy gombájuk van.
2022. aug. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Egyrészt utálom a lábaimat borzasztó csúnyák lány létemre, másrészt nem tudom hogy vagyok összerakva de néhány cipőn és téli bakancson kívül gyakorlatilag minden szétdörzsöli a lábam, különösen a szandik. Pár nyáron át próbálgattam de nem bírtam már rég feladtam. Plusz vonatozom minden nap heringpartiban egymás nyakán állunk egy órát így is állandóan valaki megtapos hát még ha mezítláb lennék. Egyébként munkahelyemen átöltözöm úgyhogy amig bemegyek meg hazajövök cipőben nem sok...
2022. aug. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!