Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg annyira gáz a mom jeans?

Tényleg annyira gáz a mom jeans?

Figyelt kérdés

Mindenkitől(főleg srácoktól) hallom, hogy csúnya, nem nőies, undorító stb.

Nekem viszont ez a kedvenc farmer típusom. Kényelmes, lehet benne rohangálni, nem szorít, jól érzem magamat benne. Vékony vagyok, nem is a dagiságomat akarom rejteni benne. Van 4 ilyenem, de most már egyre kevésbé szívesen veszem fel őket. Nőies felsővel hordom, ha jobb az idő szandival, szóval még férfias beütése sincs. Én tavasszal és ősszel, amíg nincs nagyon hideg, ilyenekben létezem.

[link]


2023. márc. 16. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem gáz. Az, hogy a férfiak szerint éppen mi az, ami nem nőies, azt le kell szarni, mert nem ők hordják. Igenis jogunk van kényelmes dolgokat viselni.

Én például kifejezetten hiszem, hogy egyedül a mom jeans áll jól nekem, a másik típusúak torzítják testarányaim.

2023. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Aha, egymás előtt nagyon sarkos véleménye van a srácoknak ilyesmiről, de nem sok olyan pasival találkoztam, aki TÉNYLEG meg tudta különböztetni egymástól a különböző farmermárkákat (vagy bármilyen más ruhát).

Példa: én farmerban, párom: nahát, megint felvetted a Levis 501-es farmerodat, ebben nagyon tetszel! Én: *az előző nap a Pepco-ban vett nadrágban mosolyog*

2023. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

#2 "Példa: én farmerban, párom: nahát, megint felvetted a Levis 501-es farmerodat, ebben nagyon tetszel! Én: *az előző nap a Pepco-ban vett nadrágban mosolyog*"


Nem lehet, hogy csak burkoltan kicinkelt?:D

2023. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
De, #3, kétségtelen, te így látatlanban, 4 és fél sorból is jobban ismered a páromat, mint én, aki évek óta vele élek... Egyébként elmúlt már 16 éves, szóval nem, nem szokott "kicinkelni" senkit.
2023. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nem tetszik, ezert nem hordom, de soha nem szolnek le miatta senkit. Pont az a jo, hogy sokfelek vagyunk es mindenkinek megvan a maga stilusa. Az a lenyeg, hogy neked tetszen, ne foglalkozz az ilyen jott-ment megmondoemberekkel.

Egyebkent is rohej, hogy egyes ferfiak szerint az egesz univerzum az o farkuk korul forog. Hat nem igy van, majd a nok eldontik mit szeretnenek viselni.

2023. márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem gáz. Nekem nem áll jól, de más, főleg vékony lányokon kifejezetten tetszik. (A baggy, egyenes szárú és trapéznadrágokat viszont szeretem - ezeket is érdemes lehet kipróbálnod - a skinnytől ráz a hideg, nagyon kényelmetlen)
2023. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Búza lányoknak nem gáz.
2023. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
76%
Dehogy gáz. Nekem nem jön be, mert zavar ahogy lifeg a szára, régen is zavart, amikor a bőszárú divat volt tinikoromban. De van akin igenis jól áll és akinek kényelmes. Ha te szereted, hordjad csak és szard le, ki mit gondol.
2023. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

#4 Kicsit komplexusos vagy, látom.Kérdeztem valamit, nem pedig állítottam.30 éves vagyok, nem hivatalos hely a gyakori kérdések, hogy úgy írjak itt, mint egy megkeseredett vénember.

De akkor jó buta a párod, ha komolyan Levisnek hitte a pepcos nadrágod.

A pepcos gatyával semmi baj, de ki az, aki azt Levisnek gondolja?

2023. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!