Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinted-en ha nem jó valami...

Vinted-en ha nem jó valami hogyan küldöm vissza?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el ezt a vinted-es dolgot, kinéztem egy kabátot, elutalom az összeget. Az eladó elküldi nekem pl. fox posstal, onnan én kiveszem, eddig megvagyok. Felpróbálom, és ha nem lesz rám jó az adott kabát, akkor így jártam? vagy vissza tudom küldeni neki, hogy mégsem jó saját költségen?


Már biztos volt kérdés, de valaki kérlek magyarázza el


2023. márc. 17. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Igen, igy jartal. Pontosabban az eladoval egyezkedhetsz ugymond, hatha visszaveszi alkalmazason kivul, tehat akkor megegyeztek a penzben meg a postaban, de erre nem koteles.


Hasznalt cuccoknal mindig benne van a

pakliban, hogy nem lesz jo,ha nem szemelyesen veszed meg.

De eladni eladhatod.

2023. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ismerős mondta nekem hogy elutalom a pénzt és a végén rányomok, hogy jó a termék(addig az eladó nem kapja meg a pénzt)

Ezt nem értettem pontosan.

2023. márc. 18. 11:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Olvasd át az appon a használati útmutatót. Azzal az indokkal hogy nem lett rád jó nem küldheted vissza. Csak olyan esetben ha a termék nem felel meg a leírásnak. Például XS -es a cucc pedig S-esnek volt hirdetve, vagy van rajta olyan hiba amiről nem tájékoztatott az eladó.

És igen, ha megkaptad a csomagot vissza tudod jelezni hogy minden oké, vagy ha olyan probléma van amit előbb írtam akkor rögtön elindíthatod a visszaküldési folyamatot.

2023. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na figyu, ott az alkalmazasban a leiras, nem masolom most be, de ha ramesz a profilodra, akkor van olyan menupont, hogy utmutato a vintedhez. Arra nyomj ra es olvasd el, minden benne van.


Amugy ugy van igen, hogy kifizeted a cuccot, asszem csak kartyas fizetes van, legalabbis en csak azzal szoktam, de az a penz meg nem erkezik meg azonnal az eladohoz, hanem csak akkor, ha kiszallitas utan megerosited, hogy a rendeles rendben van. Ekkor rakerul a penz a vinted egyenlegere, ahonnan ezt a penzt elkoltheti vagy elutalhatja a sajat bankszamlajara.


Es meg en is rosszul mondtam; van valamifele vevovedelem, ha nem vagy elgedett a termekkel. De ezt a reszet nem tudom hogy van,meg sose hasznaltam szerencsere. De ir az oldal errol is, olvasd el.

2023. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jó, felteszed az oldalra és eladod. Hátha valakinek jó lesz. Erről szól az oldal.
2023. márc. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké csak nekem az azért pénz kiesés
2023. márc. 20. 00:07
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Mert masnak nem? :D

Mas szerinted szeret olyan ruhat vasarolni, ami utana nem jo ra vagy mi?


Ez mindig benne van a pakliban, ha hasznalt cuccot veszel.

De akkor ne vegyel es nincs problema.

2023. márc. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem egy webshop, hogy kicserélik meg visszautalják a pénzt. Ha nem egyezik a termék vagy az állapota, vagy más méret van meghirdetve akkor kapsz visszatérítést. Ennek is örüljünk, ha nem passzol rád az már a te gondod. Isten ments az ilyen vásárlótól.
2023. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták, hogy az eladó addig nem kapja meg a pénzt ameddig a vásárló nem nyom rá, arra hogy minden OKÉ

és hallottam már olyanról, aki direkt " elrontja az adott ruhát".

Csak meg kérdezhetem, mi van ha nem jó a ruha, nem???

2023. márc. 20. 20:07
 10/10 A kérdező kommentje:

"az is le lett már neked írva" - és?!

azóta nem is kérdeztem semmit, sőt nem is kellene írnod már rég meg lett válaszolva hogy működik, csak te lovagolsz még ezen.

Te vagy az értetlen, én már a kérdést is rég elfelejtettem:)

"ilyenről meg még nem hallottam" az hogy te nem hallottál róla, az semmit nem jelent, attól még létezik.

Nem az eladó, hanem a vásárló rontja el, "mintha " nem lenne jó az érkezett ruha. -.-"

2023. márc. 20. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!