Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinteden tiltották a fiókom...

Vinteden tiltották a fiókom vissza lehet szerezni valahogy?

Figyelt kérdés

Van két nadrág ami nem volt eredeti amit fel is tüntettem leírva is és bejelolve is hogy NoName erre tiltott a Vinted. Annyira tudok belépni hogy lassan az üzeneteket és az egyenlegem. Ez már végleges? Vagy pár hét után feloldjak? Mert utána csináltam egy másikat amire elkezdtem kirakni két dolgot erre azt is tiltottak hogy nem lehet ugyan azokat a termékeket árulni. Pedig más emaillel regisztráltam be.

Csak azért sajnálom mert volt vagy 50ruham kirakva és sok meló volt lefotózni és fél tölteni őket és már volt egy jó pár véleményem is rajt.



2023. márc. 15. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Igy jar aki kamuzik.


Vilagosan le van irva, hogy:

- hamisitvanyokat arulni, mindegy hogy elnevezed 'replikanak' vagy 'noname'-nek ha a ruhan latszik a hamis markajel, ideiglenes kitiltast er, 7-14 napra.

- ismetelten hamisitvanyokat arulni, tobb accountot nyitni vegleges kitiltast is erhet.

2023. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
A Vinted akaratán kívül olyan kórképet állított fel a magyarok funkcionális analfabetizmusáról mint még semmi más. Az, hogy "hamisítványt tilos árulni" az nem azt jelenti hogy felteheted azzal a feltétellel hogy feltünteted hogy hamisítvány, hanem azt, hogy egyáltalán nem teheted fel.
2023. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Másnál láttam fel tévé és nem volt tiltva. Azért próbáltam még én is okoskám. 😆😆
2023. márc. 15. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
De egy gagyi oldal lehet, hogy ilyenekért tiltják az embert, meg eleve ki olyan igénytelen, hogy más használt holmiját megvegye.
2023. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

A legszebb hogy meg most is meg vagy rola gyozodve, hogy ha mas szabalyt szeg, akkor neked is szabad es aki amugy betartja, az neked 'okoska'. Majd akkor is legyen ekkora az arcod, amikor teged vernek at valami kamu sz.rral a nevtelenseg moge bujva.


Van itt egy hulye, de nem en vagyok az, ha erted.

2023. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Itt nem arról van szó hogy bárki át vér bárkit. Mert nem ez történt senki nem várt át senkit. 😃 Igazából nem is tud. Mivel ha megkaptad a csomagod neked vissza kell jelezni a vintednek hogy minden okés volt e, és ha nem akkor vissza küldöd a csomagod a pénz meg vissza hozzád ennyi.

Hanem arról hogy egyről a kettőre tiltanak le. Mert így most a pénzem se tudom le venni mivel azóta sajnos valtozott a számom és így nem engedi,utalni a számlámra. Ami azért gáz.

2023. márc. 15. 17:37
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert mit vártál, még ők szólítgassanak fel arra hogy tartsd be a szabályzatot? Benne van érthetően magyarul hogy ha megszeged letiltanak. Az hogy te nem érted amit olvasol, vagy el se olvastad, az már nem az ő problémájuk. Ahogy az sem, hogy te nem vetted a fáradtságot hogy megváltoztasd a telefonszámod a profilodban így most ki se tudod utalni a számládra. Csak remélni tudom hogy a bankszámládat meg más hivatalos dolgaidat nem ilyen elképesztő hanyagsággal kezeled…
2023. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon igazságtalan a rendszer. Sokezer eladás van mögöttem más oldalakon, tegnap regisztráltam a Vinted-en és máris begyűjtöttem 2 figyelmeztetést, a harmadiknál tiltanak. Fogköztisztító csomagot tettem fel, mind eredeti csomagolásban. Ez miért másabb, mint egy bontatlan fogkefe, amit árulnak mások? Vagy az hogy lefotóztam egy parfümöt úgy is, hogy kivettem a dobozából. Ezáltal ők feltételezték, hogy használt. Holott több olyan hirdetést látok, hogy tényleg használt, mert odaírják. Ez nem normális. Ilyenekért tiltani az embert, holott elolvastam a szabályzatot és tegnap óta már 4 eladásom volt. Már félek bármi mást feltenni ezek után.
2023. ápr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!