Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok akik vegyesen hordtok...

Srácok akik vegyesen hordtok alsógatyát, mi befolyásolja hogy aznap melyiket veszitek fel és milyen színűt?

Figyelt kérdés

Milyen %-ban hordjátok vegyesen (boxer, laza boxer, fecske)?

Egyedül vagy párkapcsolatban vagytok?



2023. márc. 20. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig amelyik felül van a tiszták között.
2023. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek válogatni köztük. De úgy nincs alapja mi miatt. Ami akkor abban a pillanatban szimpatikusabb. Lazábbat otthon hordok, amúgy sima boxert.
2023. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kb ahogy ez elso mondja, nyaron inkabb olyat hordok aminek rovidebb a szara de van par tanga is
2023. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ami a kupac tetején van. de néha a póló szinéhrz passzolót főleg ha a zokni is ugyanolyan.


gyerekként rendes alsónadrágot, aztán jöttek a laza boxerek, mostanában tapadóst

2023. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem például a fehér selyem és pamut boxert de azt csak randira és csakis azt semmi színes csak nyomott mintás fehér jöhet szóba.

Hétköznapokra pedig ami sorban van és illik a gönceimhez. Tehát farmerkék, fekete, szürke, drapp, esetleg piros boxerek.

Jelenleg nincs párkapcsi csak alkalmim mert kevés az időm a munka és a saját lustaságom miatt.

2023. márc. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van aznapra edzés / hosszabb séta tervezve akkor fecske, ha nincs akkor ami jön.
2023. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy van, általában laza lobogos boxert hordok, nagyon ritkán veszek fel feszülöst, viszont ha farmert veszek fel, a farmerjaim alapból bő fazonú, tehát farmert veszek fel akkor azt pl boxer nélkül tehát meztelen csupaszon, ez is azért le ültem boxert be gyűrte a nagy fenekembe zavart, ki próbáltam boxer nélkül, teljesen be vált, így ha le ülök nincs mi be gyürödjön, farmernek hátú a varrása vág be de nem kell utána igazgani ki jöjjön, tehát nekem ez el vegyül, alsó gatya típusra vissza térve, általában a lobogos boxer, színben van flaneles anyagú kocka mintás, többi meg hagyományos szürkés mintás amit a kinaiba árulnak.
ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!