Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A skinny fazon tényleg égő...

A skinny fazon tényleg égő manapság?

Figyelt kérdés

Tényleg képesek emberek öltözködés miatt lenézni a másikat? Ismerősöm mondta, hogy egyenesen ciki már felvenni a skinny nadrágot, de én tök jól érzem magam ilyen egyszerű összeállításokban:


[link]


[link]


[link]


2023. márc. 20. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Általános iskola felső osztályában vagy valami szakmunkásban lehet hogy az. Normális felnőtt embereknél nem.
2023. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem abszolút nem ciki, én szeretem őket, és az egy kicsit lazább fazonokat is. Mikor melyikhez van kedvem. :D
2023. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem elég jó sportos vékony alakom van, a skinny fazon áll jól.

Párom szintén izmos, jól néz ki, ő is skinnyt hord, utáljuk a buggyos trottyos stílust, szerintünk öregít és hülyén néz ki, főleg tiniken. De pont leszarjuk, hogy mit hordanak, mi is úgy öltözködünk, ahogy nekünk jó.

2023. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Márpedig én is csak skinnyt hordok, mert az áll jól, tehát nem érdekel, hogy nem divat. Próbáltam fel már pl. mom jeans-t is, ami a mostani divatban lévő farmerok közül néha tetszett, de rajtam eszméletlen hülyén áll, de még a sima egyenesszárú is.
2023. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Én csak ilyet hordok, mit kéne, három mérettel nagyobbat, aminek a bokarészhez a fejem is beférne?
2023. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
84%
A tinik között ciki én úgy hallottam
2023. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem ciki.Nekem például borzalmasan állnak a bővebb farmerok.Én mostanság yoga nacikat hordok és feszülős farmert,eddig senki nem mondta,hogy gáz.
2023. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem inkább az a ciki, amikor mindenki magára erőltet egy ruhadarabot csak azért mert az a divat, akkor is ha nem áll jól neki. Ha neked a skinny fazon előnyösebb, akkor azt hordjad.
2023. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A mai divatban semmi sem ciki. A fiatalabb korosztály úgy öltözik, ahogy. Mindenük kilóg télen, nyáron. Egyébként meg szinte azt koppintják, ami az én tini koromban volt divat. Aki már kicsit idősebb és esetleg dolgozik is, az meg már próbál szalonképesen felöltözni. Ha a skinny fazon tetszik és az áll jól, akkor kit érdekel, hogy a kis "divatmajmok" szerint mi ciki és mi nem. A legtöbbjük úgyis ugyanúgy néz ki kb.
2023. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Igaz, köszi a válaszokat!
2023. márc. 21. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!