Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nyári ruha állna nekem...

Milyen nyári ruha állna nekem jól?

Figyelt kérdés
172 cm magas vagyok, 60 kg, kb semmi mellem nincs 🤭, a vállam széles mint egy úszónak, a csípőm is szélesebb, a derekam vékony és van egy pici pocim. A vádlim olyan vékony mint egy pók lába. 😄 Hát ez van. Úgy érzem semmi nem áll jól. 😑
2023. márc. 20. 14:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és fiatal sem vagyok, 38 leszek. 😜
2023. márc. 20. 14:43
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Kuldj kepet mert igy nehez. Akar privatban is kuldhetsz!
2023. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
26%
Szerintem mindegyik.
2023. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pánt nélküli, vagy vékony pántos valószínűleg nem. (legalábbis én mindig megkaptam, hogy neked nem áll jól mert széles a vállad) Egyébként hasonló alakom van mint neked, csak az én vádlim vastag.
2023. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
V kivágású ruhák, derékban karcsúsított, ha ujjatlan legyen vastagabb a pántja.(spagetti pántost vagy pánt nélkülit ne) Az aszimmetrikus felsőrész is eltereli a hangsúlyt a széles vállakról.
2023. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!