Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől büdös (úgy rendesen) a...

Mitől büdös (úgy rendesen) a papucsom 1-2 használat után?

Figyelt kérdés

Soha nem tapasztaltam ilyet. Flip-flop típusú papucsot használtam sokáig, soha nem volt büdös a lábam, sem cipőben sem papucsban, nem vagyok erre hajlamos.


Ugyanakkor vásároltam egy kényelmesebb papucsot, hasonló anyagú mint a flip-flop de puhább a talprésze és nagyobb felületet fed le, nagyon szép, divatos papucs és kényelmes is, egyetlen problémám van vele.


Pár használat után mocskosul büdös a papucs is meg a lábam is ahol összeért a kettő. Nem tudom megfejteni az okát. A lábammal biztosan nincs baj a papucsot meg próbáltam már hypos vízbe áztatni 1 napig, pár napig nem volt büdös utána megint megindult. Próbáltam fertőtlenítővel letisztítani ugyanúgy 2-3 napig nem büdös aztán beindul.


Mi lehet a megoldás? Nem szeretnék megválni a papucstól mert baromi kényelmes és mindenre jó. Találkozott valaki hasonló problémával? Mivel tudta megoldani?


2023. márc. 25. 16:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok.
2023. márc. 26. 23:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi :)
2023. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok es mindegy mit hordok, büdös a lábam és a papucsaim is. :( Mondjuk szerintem ez anyagfüggő is, az izzadással keletkeznek a csodás kis tejsavbacik a lábnál, amik a lábszagot okozzák. Nem hiába mondják, hogy a jó érett sajt lábszagú xD
2023. ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Vásároltam egy újat ugyanabbol a tipusu papucsból és egyaltalan nem volt budos. Sot az elozo sem ami a büdös előtt volt.


Csak arra tudok gondolni hogy valami hulladék csöves felpróbálta az üzletben és a lábáról beleköltözött valami baktérium ami a büdöset okozta.


Mondom az újjal semmi baj nincs pedig ugyanaz a típus.

2023. ápr. 4. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!