Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnak egyes emberek...

Hogyan tudnak egyes emberek turkálóban vásárolni bugyit, melltartót hordani? Ki tudja ki hordta azelőtt.

Figyelt kérdés

#igénytelenség #használt alsónemű
2023. márc. 26. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Én olyat hallottam, hogy "a használt ruhát is kimossuk az első használat előtt, akárcsak az újonnan vásároltat". Hát nem tudom :/ Egyáltalán nem vagyok ellene a secondhand-nek, sőt! Viszont fehérneműt, fürdőruhát képtelen lennék hordani.
2023. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindegy neked? Ez megint egy álságos érdeklődésbe bujtatott lenézés.

Ne vegyél ott és kész. Én sem veszek, de nem izgat, hogy más igen. A normál boltban is ki tudja, hányan rángatják a koszos, izzadt testükre a ruhákat, beleértve a fehérneműt is, amiből sajnos van, hogy ki van szedve az a védőcímke. Ezektől inkább kiborulok meg hogy izzadtságszagú, foltos, sminkes stb, mint attól, hogy más vesz valamit máshol. Egyébként a turkálókban állítólag sokszor címkés darabok vannak, biztos van ilyen fehérnemű is.

2023. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Hallottam olyat amikor a fehérneműt meg fürdőruhát felpróbálták a boltban

Szóval a boltban teljesáron megveszel egy olyan drága márkás alsógatyát amit lehet előtted felpróbált egy fószer aki előtte végezte a nagydolgát a wc-n ahol kétesen törölte ki.

2023. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Én láttam sokszor olyat is, hogy x, y influencer árulja a bikinijét stb... Hát nem tudom, én se turkálóból nem vennék ilyet, de mástól sem akarnék ilyesmit venni, lehet szó akármilyen márkás bikiniről, használtan akkor sem fogom megvenni. De amúgy a második válaszolónak igaza van abban, hogy a normális boltokban sem tudod, hogy kik próbálták fel a fehérneműt előtted.
2023. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nincsen bajom a turkálós ruhákkal,mert ki lehet fogni tök jó darabokat,de fehérneműket,cipőket soha nem vennék ott.Egy az,hogy ki tudja milyen volt az előző gazdája másrészt nem tartom higiénikusnak.A boltban is előfordulhat,hogy olyan melltartót vesz az ember amit már előtte felpróbált más ember,de az más mivel nem hordta rendszeresen,nem izzadt bele,nem ő mosta ki.
2023. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Jajj! Ilyet nem szabad kérdezni a mai divat turis világban kérdező!

Ha nem tudnád, jól kifertőtlenítik, és utánna tisztább lesz mint a bokti új.😊

2023. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Én szoktam venni, mert létezik ez a csodálatos találmány, mosógépnek hívják :D A 40 fokban túrázás közben hordott bugyimat is berakhatom és olyan állapotban kapom vissza, mintha új lenne. Miért pont a turkálós ruhákból nem jönnének ki ezek a "testnedvek"? Nekem ezt senki nem magyarázza be, mikor apám berakhatja az olajos munkás pólóját, és az olajat(!) kiszedi a gép. Egyébként ahogy korábban is írták, ennyi erővel sehol ne vegyél ruhát. Szerinted a H&M-be nyáron betévedő dezodor-izzadtság keverékétől tapadó emberek semmilyen testnedvet nem hagynak a felpróbált ruhákon? Ugyan már :D
2023. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Most aki ilyen helyen vásárol, attól mit vár az ember..
2023. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
93%
Én szoktam venni melltartót turkálóból. A Hádában lehet találni címkés darabokat! Szerintem nem mindegy, hogy pl egy Tezenis melltartó 250-500 forintból kijön vagy fizetsz érte 6ezret. Egyébként DM-ben Rossmann-ban lehet nagyon jó fertőtlenítős mosógéleket vásárolni.
2023. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
De most tényleg van olyan hogy valaki egy üzletben felpróbál egy bugyit,vagy boxert?? Hát nem tudom de férfiként tisztába vagyok a méretemmel,és nyilván nem az xs-méretek közt fogok turkálni mikor tudom hogy az l-es a méretem,szóval ilyet még nem is hallottam,nyilván egy nadrág vagy pulóver más történet,de egy fehérnemü....
2023. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!