Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Észrevettétek már hogy csak...

Észrevettétek már hogy csak nők járnak az utcán harisnya nadrágban, és férfiak nem?

Figyelt kérdés
Hogyan kellene petíciót indítani ellene?
2023. márc. 31. 09:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, ne petíciót indíts! Mutass példát! Viseld a harisnyát és csinálj belőle divatot!

A tűsarkút és a miniszoknyát se felejtsd el, mert csak azzal érvényesül a hari.

2023. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
84%

8.

Én viselek rövid nadrággal férfi nejlon harisnyát mert komfortosnak érzem, akkor most félnem kéne tőled??

Ha nem tetszik, ne nézz rám.

11.

Tévedsz, mivel sportosan is lehet viselni a harisnyát, tehát mellé ment..

2023. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
66%

Én pont így vagyok utolsó!

Harisnya és rövid nadrág van rajtam. És pont le tojom azt akinek nem tetszik. Nem tetszik neki, nem kell rám nézni foglalkozzon a saját dolgaival ennyi!!

2023. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%

12-13. Tudom, hogy sportosan sokan viselik. Sőt, télen nadrág alá is.

De úgy érzem, a kérdező nem erre gondolt. Ha mégis, akkor bocs, kérdező! 11-es voltam.

2023. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 NTBS ***** válasza:
95%
Igen. Felesleges a petíció.
2023. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem petíció kellene, ha nem a férfiaknak kellene kicsit bevállalósabnak lennie. És akkor nem lenne semmi gond.
2023. ápr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
22%
Mert elég hülyén (és gusztustalanul) nézne ki, ha a nejlonharisnya alatt a szőr összevissza kócolódna a labadon.
2023. ápr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
64%
Akkor vegye fel pamut harival, ott nem látszik a szőr.
2023. ápr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos igen. A nőknek nem gond ha harisnyát hordanak. A fiúknak viszont igen. Én 96 óta hordok harisnyát, mivel onnantól kezdtem el járni dolgozni, egy elég érdekes szitum volt egy lánnyal. Aki azóta a feleségem:) Tél volt hideg volt, jöttem haza munkából és nem tervezett randim volt, találkozóm volt a barátnőmmel amiből természetesen szex lett náluk. De nem szerettem volna mivel tél volt és fel voltam öltözve az időjárási körülményekhez képest és harnya volt a nadrág alatt. Szóval féltem nagyon mit fog hozzá szólni..... És erre jött a hideg zuhany... és csak azt mondta hogy, de szupi vagy hogy, te nem egy nyápic vagy aki nem öltözik fel télen rendesen. Erre mondtam neki hogy féltem attól hogy mit gondolsz majd rólam ha még látom harisnyában. És ő Erre na szerinted mit??? Semmit!!! Az hogy fel öltözöl... ügyes vagy! Szóval én 96óta hordok harisnyát gyakorlatilag nyilvánosan itthon is, mivel nálunk elfogadott. És be kell valljam nem is bánom. Meleg és kényelmesen is.
2023. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
96%
19es a kérdező nem a vastag harisnyákra gondolt amit hideg ellen felvesznek. Azzal nyilván nincs semmi gond, senki sem várhatja el, hogy egy pasi fázon, mert nem mer harisnyát hordani. Itt a vékony, látható harisnyáról van szó amiket rövid ruhákhoz vesznek fel.
2023. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!