Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Észrevettétek már hogy csak...

Észrevettétek már hogy csak nők járnak az utcán harisnya nadrágban, és férfiak nem?

Figyelt kérdés
Hogyan kellene petíciót indítani ellene?
2023. márc. 31. 09:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
95%
Bocsánat akkor élnézést kérek érte.
2023. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
80%

17.

Most akkor tisztázzunk valamit!

Eddig az volt a férfias, ha szőrös a végtag, most meg az a baj?

Egyébként ez a tinédzserek körében tévhit, nyugodtan lehet epilálni a szőrt, ma már semmi jelentősége.

Nem attól lesz egy férfi férfias.

2023. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
79%
42 évesen epillálom magam.
2023. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
81%
Én pasi vagyok és nagyon szeretem a harisnyát mindig veszek fel ha az időjárási körülmények olyanok. Télen alap, meg ilyenkor ha kell, van aki simán el fogadja, de természetesen az ellenkezője is van aki szerint egy férfi ne hordjon harisnyát. Viszont én szívesebben hordok ilyenkor is pl rövid nacival, nekem sokkal kényelmesebb és melegebb mint bármi más. Nekem az egyik kedvencem a harisnya, nem bánnám ha nem én lennék az egyedüli aki így gondolkodik.
2023. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
78%

Enis rendszeresen hordok

Most is abban vagyok terd badrággal. A baratnöm szerint egyedi es jol.néz ki. Hordja aki szeretné

Meg sose szoltak be.. minel többen hordjuk annal elfogadottabb lesz

2023. ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó teljesen igazad van. Én is így vagyok rövid nadrág van rajtam pamut harisnyával.
2023. ápr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
61%
Egy pasi szőrös lába valóban nem esztétikus nejlonharisnyában, mert a harisnya szőrtelen lábon mutat jól. De miért ne szőrteleníthetné a lábát egy pasi is? Rengeteg módszer van rá, hogy megszabaduljunk a szőrtől. Én is borotválom rendszeresen, és már csak azért is érdemes szőrteleníteni, mert a harisnyát is sokkal jobb érzés viselni szőrtelen lábon.
2023. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
68%
Ez teljesen igy van. Igaz en szerencses vagyok mert alapból nem vagyok szörös.minimalis .. de szerintem mi a kisebb réteget kepviseljük harisnya viselés terén.jo lenne ha elterjedne. Divat lenne
2023. ápr. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem divat nem lesz. De akinek jó így, az úgy is fogja hordani.
2023. ápr. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
77%
Ez igy van.. en legalábbi is
2023. ápr. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!