Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha unod a bőrkabát-farmer-torn...

Ha unod a bőrkabát-farmer-tornacip-vasalt haj összeállítást, te hogyan öltözködsz?

Figyelt kérdés
Ha gondolod, mutass képet, linkelj, érdekel!
2010. okt. 7. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem öltözök így, de mégis nagyon unom.
2010. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy fiú vagy vagy lány??:D
2010. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lány. De mindkét nemre vonatkozik a kérdés - mert sajnos mindenki így néz ki.
2010. okt. 7. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
szürke vagy valamilyen szines cicanadrág bő, gombos, kötött pulcsi egy egyszinű szines póló vagy hosszuujju és ugg csizma nagyi sapi néha sál megkötős kötött pulcsi szövet kabát harisnya szoknyával szakadt nadrág ing kb így öltözködök:) persze nekem is van bőrkabátom pink szürke meg barna és sok tornacipőm
2010. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2010. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sportzakó - galléros póló - vászonnadrág - hajós cipő - kopasz fej...
2010. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, már nem vagyok tini.
2010. okt. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ált. egyenes szárú vagy csőnadrágot hordok (néha trapéznadrágot vagy combközépig, térdig vagy kicsit térd alá érő szoknyát) vmilyen csinosabb, kicsit elegánsabb/nőiesebb felsővel... rá vászonblézer vagy kardigán (és hidegben szövetkabát), magassarkú, nagyobbfajta műbőr táska. És hozzá színben-stílusban passzoló ékszerek, sálak. Mostanában nagyon-nagyon élénk színeket nem hordok, ha meg van rajtam kicsit élénkebb szín (de az sem neon vagy vmi nagyon rikító, hanem inkább vmi sötétített, fakított verziója), akkor a többi szín nem hangsúlyos (pasztellek, fehér, fekete, szürke, bézs).


21/l

2010. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát bőrkabátom az van, fekete meg bézs is stb, egy Converse csukám is van, ilyen vastagabb bőr, de ritkán hordom. Farmerbe inkább a szűkebb fazon jön be, letolva hordom. Amúgy magasszárú cipőket hordok, Mark Nason, Creative Recreation, sztem fogalma sincs itthon senkinek ezekről a márkákról :D a hajam oldalt felnyírt (olyan mint Caramelnek kb), v-nyakú pólókat hordok, vagy ilyen színesebbeket a Subvibe boltból. Mellényt, kardigánt stb. szeretem a sálakat is, de az arab kendőt utálom :D

18/f

2010. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!