Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a GUESS...

Mi a véleményetek a GUESS márkáról?

Figyelt kérdés

En imádom

Minden ruhám és kiegészítőm GUESS márka

Árát illetően szerintem még igenis a megfizethető kategória,mellesleg tartós és mutatós.


2023. ápr. 2. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Olcsó kínai hulladék.
2023. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Én nem szeretem mert elég igénytelen márka. Mondjuk olcsó.
2023. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Első 2 válaszoló azt se tudja miről van szó, ez de kínos! :D


Nem kínai, és nem is olcsó. Felső-középkategóriás, közepes minőség. Mint minden márkás holminál,itt is a nevet fizeted meg főleg.

2023. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszonom 3 as

Vegre egy kommentelo aki valoban tudja milyen markarol van szo es nem csak az irigyseg vezerli h valami hulyeseget kommenteljen:)

2023. ápr. 2. 14:12
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Nekem túl giccses, nem elég kifinomult. A minőségét nem ismerem, csak parfümöm és egy nyakláncom volt eddig, azokkal nincs probléma.
2023. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Van pár Guess ruhám , nem a kedvenc márkám, de egyáltalán nem rossz a minőségük és annyira olcsónak sem mondanám mint ahogy a kettes írja :D
2023. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 qborka ***** válasza:
100%

Korábban volt a Mom Parkban üzletük,ott vettem egy pénztárcát. 9 hónap után már eléggé viseltesnek tűnt, ki is dobtam egy év után. Nem emlékszem pontosan,de olyan 16 ezer huf volt az ára.


Egyébként sok dolog tetszik tőlük,de mivel így jártam,a bizalmam megrendült és soha többé Guess,max -90%os áron.

2023. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, szerintem nagyon a "Nézzedmennyipénzemvan" kategória, nagyon csicsásak a termékeik.
2023. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Már eleve ez a név guess, hát nem törhették sokat rajta a fejüket a kis kínai marketingesek.
2023. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, hogy telibe rakják a cuccaikat a logójukkal. És én nem szeretnék hirdetőtábla lenni úgy, hogy ezért nekem nem fizetnek. Valamivel talán jobb mint a fast fashion-ök, de inkább azokhoz van közelebb szinten, a luxusmárkáktól messze-messze van.
2023. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!