Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú cipőt vegyek?

Milyen márkájú cipőt vegyek?

Figyelt kérdés
Nézegetek online utcai sportcipőket,lehetőleg legalább kicsit platformosat, mert zavar, ha egy pocsolyától átázik valami. Nagyon bumszli darabok nem jönnek be, illetve egyszínű, fekete vagy fehér színűt szeretnék. Max. 30k-ból ilyesmiket néztem eddig : Tommy Hilfiger, Lacoste (ebből a méretemben csak lapos talpú van, nektek az mennyire jött me, nem vált le hamar?) tetszik, van már néhány Nikem, Adidasom és Pumám, de ezeknél egy fokkal elegánsabbat szeretnék most. Tudtok ajánlani hasonlókat,vagy a felsoroltakról véleményt mondani? Lány vagyok

2023. ápr. 9. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Felesegem ket par cipojet szereti a legjobban: egy par Scarpa es egy par Veja. A Scarpa bar vizallo, vitathato lenne, hogy elegansabb-e egy Adidasnal vagy Pumanal. A Veja viszont abszolut igen es bar nem tudom ha vizallo, egy picit magasabb a talpa, egyszinu (talan a V betu szine elut picit) es egy sportos elgans oltozethez barmikor okes.
2023. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ezek jó ötletek voltak, egyébként ezelőtt még nem is hallottam róluk, de biztos láttam már másokon. 160 cm körül vagyok, úgyhogy azt se tudom, hogy ez miatt vegyek-e inkább platformosat számomra kevésbe szimpatikus márkából? Mivel a Lacoste cipőket néztem ki, és abból a legjobbaknak viszont nincsen platformjuk, nem tudom mi legyen :D
2023. ápr. 11. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!