Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem kényelmetlen nektek az...

Nem kényelmetlen nektek az ismét divatba jött bő nadrág?

Figyelt kérdés

Én még emlékszem amikor ez volt a divat sulis koromban, és sosem éreztem jól magamat benne, szerintem borzasztóan néz ki.


Annyira hihetetlen számomra, hogy ez lett ismét divat.


Tényleg tetszik nektek, akik most ezt hordjátok?


2023. ápr. 14. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Mom jeans-re gondolsz?

Bő, tehát szerintem kényelmes

2023. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem tetszik, ezért nem is hordom. Az én stílusomhot kifejezetten hülyén áll.
2023. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

De.

Anno csak ezek a harangozó szárú szharok voltak, aztán mikor jött a super skinny ,stb, akkor nagyon megörültem.

Azóta csak azt hordok.

F/34

2023. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem tetszenek ez a bő, horogszárú gatyák, mert aláfúj a szél, meg esős időben vizes lesz a szára. Nem tetszik, ezért nem hordom, de nem kezd irritálni, ha más felveszi. :D Vannak szerintem ennél sokkal gázabb ruhadarabok is.
2023. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Engem a divat kizárólag életem azon szakaszában érdekelt, amikor véletlenül egybeesett az enyémmel. Jónapot. Hülyék és rondák után meg nem megy az ember, bármekkora legyen is a sor.
2023. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem szeretem a bő gatyát, ezért nem hordom, és nem érdekel, ha divatba jön. Lelőnek az utcán, ha nem az van rajtam, vagy mi lesz?
2023. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os

Nem lőnek le, azt hordasz, amit akarsz.

5-os

Attól még mert valaki bő gatyát hord vagy követ egy divatot nem lesz ronda vagy hülye. Senki nem mondta, hogy neked is azt kell hordanod.

2023. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem kényelmes. Sovány vagyok, a skinnyben úgy néz ki a lábam mint két pálcika. Nem csak hatalmas roggyos bő nadrágok léteznek meg a skinny, van közte átmenet is.

L

2023. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8.

Az átmenettel vigyázni kell mert azt veszik fel a fiúk, ha nem akarják, hogy az itt lévő divatdiktátorok beszóljanak nekik.

Mert ugyanis a szűk nem jó fiúnak, a bő szintén, hát akkor marad az átmenet.

De ha azt is elveszik a nők akkor mi marad nekünk férfiaknak ami kimondottan FÉRFIAS nadrág?

2023. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!