Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az amit már ciki felvenni,a...

Mi az amit már ciki felvenni,ami 10-15 éve volt divat,de már hülyén nézne ki?(Női ruha)Nadrág póló stb...

Figyelt kérdés
Pl:Koptatott,farmer,kockás nadrág,halásznadrág zsebbel,kord ruhák csak példák ezek.

2023. ápr. 14. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a halásznadrág volt az első, ami eszembe jutott. Illetve volt régen ez a lyukacsos csizma, aminek olyan anyaga volt, mintha csipke lenne. Nyáron hordták a legtöbben, szerintem borzasztó volt. De az ujjatlan garbóról ugyanezt gondolom. Könyörgöm, ha csizma, akkor ne legyen lyukacsos, hanem legyen meleg. Ha meg kötött garbó, akkor ne legyen ujjatlan. (Max ha aláveszünk egy hosszúujjú felsőt.) Engem ezek az indokolatlan kombinációk, amik kikészítenek.
2023. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Női egyberuha alatt farmernadrág.
2023. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az utóbbi egy évben pont az jött vissza, ami 10-15 éve divat volt.

Kockás, punk jellegű nadrágból, illetve koptatott/szakadt farmerből szekérderéknyi volt tavaly az összes üzletben. A halásznadrág és az extra oversize cuccok főleg Billie Eilish miatt mennek nagyot a tinik körében.

2023. ápr. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kockás nadrág az elég ciki.Én pl.azért nem viselek ilyen ruhadarabot,mert számomra zavaró.Ugyanis egyszer abban mentem ki egy rendezvényre,s láttam a lányok arcán,amint azon nevetnek,hogy hogy nézek ki.ettől nagyon zavarba jöttem.Érdekes,amikor a nők viselik ugyanezt,egyáltalán nem tűnik cikinek,sőt nagyszerűen néznek ki benne.
2023. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Néhányféle háromnegyedes gatya. Az maradjon csak a kicsiken meg a sportolókon.

A rakott szoknya, amiből nagyon kevés normálisat láttam eddig a neten, meg a legtöbb színes négyzetrácsos ruhadarab - ezek szintén csak a gyerekeken állnak aranyosan.

Nem azt mondom, hogy ciki, csak borzasztóan csúnya szerintem.

2023. ápr. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!