Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek a stílusomn...

Hogyan öltözködjek a stílusomnak megfelelően?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyedi lenni de a sulinkban nem nagyon engedik a kivágott cuccokat se a sminket.Az emos stílus közel áll hozzám de nem akarok olyan átlagos emos lenni.Segítsetek Ja és 13 éves vagyok 158 cm kb 45 kg ehhez kéne alkalmazkodni
2010. okt. 8. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok emo, de próbálok segíteni.


Ha a sminket nem engedik, akkor festett hajad lehet?

Milyen színű a hajad alapból?


Kapucnis pulcsik:

[link]

[link]


pólók:

[link]

[link]


Cipő:

[link]

[link]


Ékszerek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezzel nem leszel egyedi :)
2010. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az első válaszoló jol irta le a dolgokat :)
2010. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alapból olyan nagyon sötét barna mármár feketébe hajló..Nekem mindegy hogy milyen stílus csak szeretnék nem szürke kisegér maradni...az emot azért írtam mert az pl tetszik :)
2010. okt. 9. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit szólnál egy türkizkék vagy mohazöld frufruhoz?

Nem sokaknak van, de nem olyan nehéz rendben tartani mint egy egyész festett hajkoronát.


Ilyesmi:

[link]

[link]


Alfaparf:

[link]


Bes:

[link]

[link]

2010. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod, én utoljára 13 évesen voltam ilyen "öltözzünk úgy,amilyen zenét hallgatunk"... 13 évesen, hosszú fekete szoknya, acélbetétes bakancs, csipkekesztyű, kikent szem, fekete ruhák, láncok.... mert én Nightwish-t hallgattam.

Szerintem sosem leszel egyedi, max különleges. Ne vásárolj ott ahol a többiek, menj turkálóba.

2010. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!