Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 18/ Anna -Tegnap láttam az...

18/ Anna -Tegnap láttam az instán ezeket a hússzú ujú fürdőruhákat és iszonyatosan megtetszettek elterveztem , hogy vennék egy hasonlót a nyárra és ezért írok főleg mert nincs semmilyen tapasztalatom az ehhez hasonló ruhákkal mennyire kényelmesek?

Figyelt kérdés

Esetleg hogyan kell felvenni őket (én eddig bikini párti voltam) de most kell az újdonság. Nincs-e bennük túl meleg vagy ha a ruha vizes mennyire lehet levenni wc zéskor ,szóval azoknak a lányoknak nőknek a tapasztalatai érdekelnek a ruhával kapcsolatban az előnyökre és hátrányokra lennék kíváncsi. És nyilván nem netről rendelnék a méret miatt ,felpróbálnék egyet vásárlás előtt az üzletben csak nemtudom hol értékesítenek magyarba ilyen fajtákat válaszokért hálás köszönet!?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



#víz #strand #fürdőruha #Hosszúújjú fürdôruha #Strand ruha
2023. ápr. 15. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem strandra való és nem is az igazi nyárra. Surf-höz jó, ha hideg a tenger.
2023. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De miért baj ha strandra használnám véd az uv ellen?
2023. ápr. 15. 15:32
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Meleged lesz.
2023. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem jók ezek a rövid mondatok valami fejtse ki kérlek
2023. ápr. 15. 15:48
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Ezek Szörfruhák, vízi sporthoz valók. Decathlonban is lehet venni. Nekem volt kétreszes szörfruhám, a felső részét nyár esti sétához használtam, mert eléggé meleg van benne
2023. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha tetszik akkor vegyél egyet.(az anyaga, nem derül ki a képekből elképzelhető, hogy bizonyos fürdőruha gyártók készítenek olyat, textil- műszál anyagkeverékből, akkor lényegében ugyanaz mint egy sima egyrészes fürdőruha, akkor nem fogsz "belesülni" olyan gyorsan a hőségben)


Viszont a képen látható ruházatot nem strandra, hanem sportoláshoz(vizes sportok) találták ki.

Az anyaga vagy teljezen vagy részben vízálló( neoprén, elasztán, poliészter) Ha nem vagy folyamatosan vízben, az anyaga miatt nyári hőségben, elég gyorsan kényelmetlen lesz.(anyagtulajdonság miatt, gyorsan rád tapad , melegszik)


Könnyen fel tudod venni magadra, ahogy le is. A ruházat eülső, vagy hátsó részén, van egy cipzár, azt lehúzod belelépsz a ruhába, visszahúzod a cipzárt és kész.(a spottoláshoz készült verziónál az anyag tapadása miatt kicsit nehezebb felvenni, a cipzár sokkal strapabíróbb.

2023. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még az érdekelne , hogy kell a ruha alá bikini top vagy van benne topp rész a ruhába?
2023. ápr. 15. 17:46
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Kell alá bikinifelső.
2023. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem fürdőruha. Szörfruhában nevetségesen fogsz kinézni, ha nem szörfölsz benne.
2023. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%

"Ez nem strandra való és nem is az igazi nyárra. Surf-höz jó, ha hideg a tenger."

"Ezek Szörfruhák, vízi sporthoz valók. Decathlonban is lehet venni. Nekem volt kétreszes szörfruhám, a felső részét nyár esti sétához használtam, mert eléggé meleg van benne"

Szörfruhában sétálni szoktál...


"Ez nem fürdőruha. Szörfruhában nevetségesen fogsz kinézni, ha nem szörfölsz benne."


Itt mindenki össze vissza ír, hogy így kinevetnek meg úgy nem jó, ez sajátosság jó pár embernél?

Sajnos a magyaroknál még mindig a maradi ideológia a fő szempont, ugyanis vannak UV elleni fürdőruhák amelyek vékonyabb anyagból készülnek azok nem neoprem. Az egy más kategória. A fotók alapján túl könnyelmű a megállapítás, de a hirdetés oldalán talán feltüntetik az anyag összetételét v. típusát.

Majd a későbbi generációk jobban fogják értékelni mint gyerekek nők és férfiak.

Éljen az UV és a bőrrák, hajrá!

2023. ápr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!