Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz lenne egyetemre...

Nagyon gáz lenne egyetemre felvenni egy jó minőségű Puma melegítő szettet?

Figyelt kérdés

Kaptam a születésnapomra egy melegítő szettet amely feltételezem nem 2 forint volt azért és nem szeretném tipikusan itthon hordós ruhának befogni.


Így arra gondoltam, hogy akár egyetemre is simán elmennék benne, főleg így tavasszal.

Szerintetek nagyon ízléstelen dolog lenne vagy teljesen rendben van?



2023. ápr. 16. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz.
2023. ápr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem, sokan hordanak melegitot. Csak lehet ugy jobb lenne, ha kulon-kulon venned fel az aljat meg a tetejet.
2023. ápr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Legyen már benned valami igényesség, légy szíves! Egyetemre melegítőben?! Tiszteld már meg az intézményt azzal, hogy minimum egy medvejelmezt vagy egy bohócruhát veszel fel, de alsó hangon is egy mókusálarcot egy ilyen helyes kis farokkal: [link]
2023. ápr. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Ilyen trógereket hogy vesznek fel egyetemre?
2023. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

Én egyetértek a 3-assal.

Melegítőbe el lehet ugrani kutyát sétáltatni. Sőt, falun sokszor papucsba mennek a sarki kisboltba amikor SOS kell valami a főzéshez. De azért egyetemre ne melegítőbe járjunk már...

2023. ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Én egyetemen tanítok. Semmi bajom nem lenne, ha egy hallgatóm ilyenben jelenne meg, nem nézném ki emiatt.

Jó, mondjuk egy záróvizsgán fura lenne, ha ebben védenél. De egy sima előadásra, vagy gyakorlatra szerintem semmi baj nincs ezzel.

2023. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem tetszene, de nem gáz, mert sokan így járnak, bár szerintem jobb lenne, ha külön-külön vennéd fel, mondjuk farmerral a melegítőfelsőt. Elfogadom, ha valakinek ilyen a stílusa vagy ez tetszik, csak én személy hasonlóan gondolom, mint az 5-ös, számomra a melegítő elsősorban otthoni öltözet, vagy edzőterembe, esetleg arra, ha az ember kiugrik a kutyával, leviszi a szemetet, ilyenek.
2023. ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Én noname melegítőben jártam be az egyetemi előadásokra annak idején, és mások sem öltöztek ki, a kollegisták meg főleg nem. Vizsgákra azért felhúztam valami rendesebb ruhát.
2023. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nyilván vizsgákra nem melegítőben mennék.


Illetve előadásra sem minden nap abba mennék, csak 1-2 nap a héten.

Többször viselek farmer + galléros nyakú póló/ing + ha az időjárás indokolja akkor egy elegánsabb pulóver szettet.

2023. ápr. 16. 16:20
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk volt professzor is melegítőben. Az egyetemben az a jó, hogy senkit nem érdekel miben vagy.
2023. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!