Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ideig vagytok otthon...

Mennyi ideig vagytok otthon ugyanabban a melegítőben? Szerintetek tényleg ritkán cserélem?

Figyelt kérdés
Általában reggel felveszem azt a ruhát, amibe munkába megyek, majd este 7 körül érek haza, utána öltözöm át otthoni melegítőbe, pólóba, sportmelltartóba. A melegítőt heti egyszer cserélem, a pólót és a melltartót 3-4 naponta, de mint írtam kb. este 7-től éjszakáig (kb. fél 1) van rajtam.

2023. ápr. 5. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
99%

Én ebben nem vagyok ennyire tudatos. Van pár ruhám, amit csak itthon hordok, de ezek nem ilyen szettek, amit mondjuk hétfőtől vasárnapig hordok.

Ha pl.összekoszoltam a felsőt főzés közben, felveszek egy másikat. Ha valami ocsmány munkát csináltam itthon, pl.takarítás, utána minden megy szennyesbe függetlenül attól, hogy mióta hordtam. Ha mondjuk épp mosok és nem telt meg a gép, de a gatya jó oda színben, bedobom azt is és veszek egy másikat. Valahogy így. Az azért feltűnne, ha túl régóta használnám ugyanazt.

2023. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem takarítok, hanem csak munka-otthon-munka-otthon, akkor melegítő 2, alatta a póló 1 hét. Merthogy azt este zuhanyozás után veszem fel, aztán hálóruha, majd reggel munkába menő ruha, tehát este megint zuhanyzás utáni melegítő. Melltartót nem hordok, otthon főleg nem, bugyi alap nyilván, naponta csere.

N

2023. ápr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak boxert hordok itthon, max rovidgatya
2023. ápr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem cseréled ritkán.

Ha otthon vagy egy otthoni pólóba, és nem izzadsz bele, nem koszos, nincs semmi rossz illata, akkor hordhatod akár 1 hétig is.

Kinek van ezzel baja??

Nemtán a palid púposkodik ???

A megoldás: cseréld le.

De ne a pólót. 😄😁😆

2023. ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez így. Én itthon nem hordok melltartót.
2023. ápr. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem tudom, van, hogyha pl. takarítok benne, akkor takarítás után lecserélem mindig. De ha csak pihenek, akkor simán felveszem 3-4-5 este is,ha nem eszem le vagy kenem össze valamivel.
2023. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Én férfiként mondom, hogy engem pl kifejezetten izgat, ha a párom nem mindíg olyan, aki éppen kilépett a fürdőszobából.

Én imádom, ha egy picit megizzad, és természetes test illata van.

Erre nagyon begerjedek, mert nem a parfüm és a tusfürdő illatát érzem, hanem a a nő bőrének természetes kipárolgású, női hormonok illatát.

Engem ez izgat, úgy hogy nincs ezzel baj.

Otthon öltözzön mindenki kényelmesen, felszabadúltan.

Az én párom sem hord otthon melltartót, pont elég az utcán és a munkahelyen feszengeni benne.

2023. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én is így szoktam
2023. ápr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!