Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinteden Disabled Packeta...

Vinteden Disabled Packeta lehetőséget miért tudott választani a vevő?

Figyelt kérdés
Szándékosan állítottam be, hogy csak Foxpost útján adok fel csomagot. A gond itt az, hogy egyszer már utasítottam el vevő számára csomagot más okból.Tegyük fel nincs a közelben Packeta, én megint elutasítom.. az app már töröl is engem. Az alkalmazás megint egy nagy csalódás..annyi mindent kellene javítaniuk

2023. ápr. 17. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
A vevő állítja be, hogy milyen futárszolgálattal küldi a csomagot. Te megírhatod neki,hogy a foxpostot valasza, mert az neked könnyebb, de mindig ő dönt. Ő dizati a szállítást tehát ő dönti el.
2023. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem minden esetben tud a vevő választani. Én is előnybe részesítem a fox-ot, de sokan laknak olyan vidéki községbe, ahol mondjuk nincs fox, csak packeta valamelyik üzletbe és emiatt tudják csak oda rendelni.

Ez nem szemétség tőlük, nem veled akarnak kicseszni. Egyszerűen csak nincs más lehetőségük, mert nem tudnak elutazni bárhova is egy automatához ami lehet még csak nem is könnyen megközelíthető.


Én fővárosiként is úgy gondolom, hogy kicseszés lenne amiatt elutasítani egy csomagfeladást, mert a vevő csak packetán tudja átvenni.

2023. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,már ne írjatok többen, mert utána jártam. A packeta opció az sajnos alapértelmezett és nem kapcsolható ki.
2023. ápr. 17. 16:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha a zbox Vinteden úgy működne, mint a foxpost autómata még lenne is értelme. Így valószínű törlöm is az appot a feladás után, mert egy megállóra van tőlem a foxpost és a zbox, ami sokkal egyszerűbb
2023. ápr. 17. 16:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy a vevő dönti el meg felesleges lenne, mert a feladó már eldöntötte, hogy csak Foxpost, vagy Packeta. A vevő így annyit tudjon eldönteni, hogy kell, vagy nem
2023. ápr. 17. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!