Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Poliészter ruhák?

Poliészter ruhák?

Figyelt kérdés
Károsak a bőrre a poliészter ruhák?
2023. ápr. 17. 16:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam régebben, hogy izzadás során méreg anyagokat juttat a bőrre.
2023. ápr. 17. 16:58
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Miért lennének károsak? A jobb összetevőjű ruhák sincsenek jó hatással.

Nyilván vannak emberek akik nem bírják a műszálas anyagokat és van ahol nem is javasolt - pl. fehérnemű.

De attól, hogy egy ruha tartalmaz poliésztert vagy épp teljesen az, nem lesz rossz hatással, nem kapsz rákot vagy ilyensmi (igen, vannak ilyen összeesküvés elméletek...).


Azt pedig te kell tudd, hogy a bőröd bírja-e az ilyen összetételű dolgokat, van aki nagyon izzad bennük - DE NEM MINDENKI.


Illetve, poliészter és poliészter között is van különbség. Ahogy pamutból is van szar.

2023. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt en se ertem, hogy hogy van az, hogy van 2 pamut ruha vagy 2 polieszter ruha es megis mindegyik mas. En sajna nagyon izzadok a poliesztertol de a pamut ruhak olyan dragakak es szemely szerint nem tetszenek sajnos. Es kicsit hypohonder vagyok nem akarok karos anyagokat. Igen kaosz vagyok😅
2023. ápr. 17. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vakarózok tőle és izzadok benne, nekem káros.
2023. ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!