Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a menyasszonyi ruha mennyir...

Ez a menyasszonyi ruha mennyire számít divatosnak? A fátyol illene hozzá?

Figyelt kérdés
[link]

2023. ápr. 22. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a ruha tetszik, de a fátyollal kicsit sok.


"mennyire számít divatosnak?"


Kit érdekel? Az az egy számít, hogy a menyasszonynak tetszen.

2023. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem számít az is hogy divatos legyen azért. Hogy érted hogy a fátyollal kicsit sok? Mi miatt?
2023. ápr. 22. 14:58
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a sellőfazonú ruhákat, de amúgy nem csúnya. A fátyol azért sok, mert túl hosszú.

Szerintem most a vintage a divat, ez meg nagyon nem az.

2023. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj abszolút nem bántásnak szánom, de szerintem nem előnyös neked. Ezt leszámítva sem tetszik amúgy, nem mondanám divatosnak.
2023. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít divatosnak, de ha neked tetszik, ne ez tartson vissza. Ezt a fátyolt én is soknak érzem hozzá, valami egyszerűbb ruhához passzolna inkább, ami nem tetőtől talpig ilyen csipkés.
2023. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy is mondjam, eléggé sok.



Hát ez a csipke elég 80as évek, trendinek nem mondanám, de van egy retrós giccs bája.

Ha ilyen Cicciolinás, extravagáns a stílusod, akkor ja, el tudom képzelni. De ez 100ból 1 nő, vagy talán 1000ből 1, akinek van hozzá személyisége.

2023. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem számít jelenleg kimondottan divatosnak. Itt egy cikk a témában: [link]

De ha tudsz angolul keress rá, hogy bridal fashion 2023 és tudsz inspirálódni.

De ha neked tetszik és illik a stílusodhoz viseld bátran. Az esküvőd rólad szóljon, 10 év múlva, ha visszanézed a képeket jobban számít, hogy tetszett-e neked igazán a ruha mint az, hogy mennyire követte az aktuális divatot.

2023. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! Hát nekem legalább annyira fontos hogy divatos legyen mint tetszen. Akkor ez a fátyol ennyire nem lenne jó ha mégiscsak ezt a ruhát választanám?
2023. ápr. 23. 15:56
 9/15 A kérdező kommentje:
7: Köszönöm a linket, megnézem őket!
2023. ápr. 23. 15:57
 10/15 anonim válasza:
48%

Őszintén szólva nekem nagyon tetszik így az összhatás, úgyhogy meglepett, hogy ennyien leszavazták, de hát ízlések és pofonok. :)

Mindenesetre szerintem a ruha nagyon szépen kiemeli az alakod, jól mutat rajtad.

2023. ápr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!