Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire számít divatosnak ez...

Mennyire számít divatosnak ez a menyasszonyi ruha? Hosszú vagy inkább rövid fátyol illene hozzá? Ezt próbáltam fel elsőre és nekem tetszik. Csak esküvön elég sok lépcsőt kell majd megmászni. Szerintetek menne benne? Trollok kíméljenek .

Figyelt kérdés
[link]

2022. dec. 13. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp hosszú fátyol.

Viszont annyira nem előnyös ez a sellő fazon a te alakodon.


A lépcsők miatt nem félnék, elölről nem tűnik olyan durván hosszúnak, hogy útba legyen.

2022. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor pl az a fátyol jó lenne ami rajtam volt hozzá? A lépcsőzésnél nem a hossza miatt félek hanem hogy szűk. Előtte sohasem volt rajtam még csak hasonló ruha/szoknya sem.
2022. dec. 13. 10:38
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és a legfontosabb: tényleg előnytelen nekem? :( Mi miatt?
2022. dec. 13. 10:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Túl széles a felsőtested/nagy a melled ahhoz, hogy ez a ruha jól álljon.

Ez a típusú ruha annak áll jól aki tökéletes homokóra alkat kisebb mellekkel.

2022. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A szalonban direkt ezt ajánlották mikor mondtam hogy sellő szabású ruhát szeretnék. Mondjuk az ő érdekük az hogy eladják a ruhát.
2022. dec. 13. 16:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a deréköv nem kell. Az inkább olyan ruhakon mutat jól, ahol normál helyen válik ketté a szoknyaresz a felsoresztol.


Egyébként nem rossz a ruha, de állítólag az ember lánya egyből érzi, hogy na ez a nagybetűs ruha. Ha itt kerdezel idegeneket, akkor valószínűleg nem ez lesz a te ruhád.

2022. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6: Nekem nagyon tetszik de talán pont ezért nem látom reálisan hogy illik e, jól áll e. Fontos számomra mások véleménye, hogy más hogy látja. Sokat segít a döntésben. Pl a fátyolban még bizonytalanabb vagyok mint a ruhában.
2022. dec. 13. 21:25
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg az ilyen ruha jobban állna? Ez is sellő szabású ha jól látom. Ez nem saját kép, pinteresten találtam. [link]
2022. dec. 16. 11:19
 9/10 anonim ***** válasza:

"A szalonban direkt ezt ajánlották mikor mondtam hogy sellő szabású ruhát szeretnék"

Persze, hogy sellő fazont adnak ha azt kérsz.

De pont ezért tettük fel a kérdést: miért pont ilyent?


Amit most pinterestről linkeltél az nem sellő. Tudod egyáltalán a sellő milyen? Neked nem áll jól, és nem azért mondjuk, mert undokok vagyunk hanem mert túl nagy a melled egy ilyen ruhához, szinte eltűnik benne a derekad és csípőd.


Csak próbálj fel egy olyan ruhát ami jobban kiemeli természetesen módon a derekad (és nem csak övvel) és meghagyja a csípőd vagy épp szélesíti.

2022. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amit most linkeltem az jobban állna? Mert akkor körbenézek hogy találok e ilyet.
2022. dec. 16. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!