Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Odakint 20 fok napsütés,...

Odakint 20 fok napsütés, miért járnak még kabátban délután, meg meleg őszi-téli pulóverben? Nem érzik a hőmérsékletet? 😃

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 09:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért mindig baszogatni kell a másikat? Nekem konkrétan nincs téli kabátom, mert őszi dzsekiben kellemes a tél, de mi értelme van ennek a kérdésnek, mondd már el.
2023. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
11%
Meggyőződésem, hogy azok, akik még most is kabátban, sálban, sapkában járnak a tűző napon, valójában zombik, mert élő ember ennyire nem fázhat. Tény, hogy nem mindenkinek egyforma a hőérzete (én a héten már zokogtam cipekedés közben, olyan melegem volt), de ez azért már túl durva. Ilyen rossz keringéssel egyszerűen nem lehet életben maradni.
2023. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
10-es, kabáttal?
2023. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj, én nike susogós melegítő szettben voltam ma is, mert imádom, és számomra ez kényelmes. Amúgy vannak légáteresztő ruhák, amikbe nem tudsz belepálni!
2023. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Magyar ember átlagban fázós..ahhoz képest több helyen nincs fűtés már panelekben, sőt októberben is van ahol később szokták bekapcsoltatni...

Kérdem én, ha a lakásban nem fáznak, pedig valahol a nap se sokat süt be..akkor egy meleg tavaszi napon 20 fok felett a napon,igen?

2023. ápr. 26. 13:18
 16/25 anonim ***** válasza:
En mar nyari ruhakat hordok egy rovidebb kabattal reggel. Harisnyanak is max neccet veszek fel. Mondjuk telen sem szoktam fazni egyaltalan. Van akinek meg a 20 fok is hideg. En a minuszokban sem tolom tul az oltozest. Nem birom ha melegem van. Inkabb fazzak egy kicsit
2023. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
amúgy itt alaposan visszahűlt az idő, és a szél is fúj mint állat
2023. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Én sem a mostani hidegebb "tavaszra" gondoltam, hanem a normális meleg napokra.
2023. ápr. 26. 13:38
 19/25 anonim ***** válasza:
Jó a kabát nyárig. Én múltkor inget vettem fel meg a slim nadrágom, és akkor folyton beszólogatnak, mert túl jó alakom van és irigykednek. Úgyhogy jó nyárig a kabát, nyáron meg bezárom magam a hideg szobába őszig. Nekem ez jött be.
2023. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Wow, sose mész strandra/nyaralni vagy bárhová?:D
2023. ápr. 26. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!