Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt mar valaki februarban a...

Idigo kérdése:

Volt mar valaki februarban a Gran Canarian? Hany fokra lehet szamitani? Napsüteses vagy inkabb felhös esös?

Figyelt kérdés
Februarban utaznank valamelyik Kanari szigetre. Gran Canarian meg nem voltunk . Nezegettem a neten dehat az azert annyira nem megbizhata. Valakinek tapasztalata?

2019. dec. 28. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Jól értem, hogy amit a neten találsz az nem megbízható, viszont 1 vagy 2 ember ha ideír akkor már tudni fogod mire számíts?


[link]

2019. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gran Canaria meg Tenerife is elég változatos sokszor mondják rá hogy kontinens kicsiben mert változatos a klímája. Gran Canarián a délnyugati rész a legnaposabb szárazabb. Februárban itt a nappali maximum 18-20 fok körül van eső az előfordulhat de biztos nem fog esni egy egész hétig.
2019. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves elsö! Igen jol erted,mivel az internetes elörejelzesekkel mar többször volt negativ tapasztalatom, viszont amikor tapasztalatbol ir egy kedves valaszolo (es nem az internetes elörejelzest linkeli be) arra többet adok. En meg jol ertelmezem, hogy nagyon unatkozol es ezert valaszolgatsz?
2019. dec. 28. 13:04
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves masodik! Köszönöm szepen a valaszod!
2019. dec. 28. 13:05
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Nekem van tapasztalatom négy Kanári-sziget - köztük GC - január-februári időjárásról, ezért bizony személyes tapasztalatból mondom, hogy hinni kell a statisztikáknak. No jó, igazad van, első körben értelmezni kell tudni őket, ráadásul a legtöbb személyes tapasztaltatot elváró gyökér alapvétően épp ebben gyenge.

Remélem te nem ilyen vagy. SZóval nosza rajta, olvass!!!

2019. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem is van szemelyes tapasztalatom csak pont a Gran Canarirol nincsen es bizony az elörejelzesek amit a gyökerek irnak (remelem te nem ilyen vagy) soha nem jött be. Ertelmezni??? :D Azert ez nem egy egzakt tudomany...
2019. dec. 28. 13:48
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Én fél évig éltem Gran Canarian februártól augusztus elejéig 2014-ben.mae februárban is 20-25 fok volt és az óceánban lehetett fürdeni az öblökben. Nem esett, csak áprilisban amíg kint tartózkodtam. Viszont készülj fel hogy nincs fűtés sehol csak a klíma használhato erre így februárban este hideg van.
2019. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

A fának azt a bizonyos részét okkal hoztam fel érvként, ugyanis a meteorológia statisztikán alapul, az pedig nem olyan dolog, mint a matekbó épp csak a léc alatt átcsúszók gondolják. Attól, hogy másnak sütött a nap, nálad még a középérték, a szórás, és a valószínűség az egyetlen fogódzó.

Amőgy... ha kb ilyen félanalfabéta módjára utazol, és fogalmad nincs, hova mész, mi vár ott rád, egyáltalán mi alapján döntesz az életedben???? KOckát dobálsz, vagy megmondja anyósod?

2019. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Anyosom mar nem el, ugyhogy jobb lenne befognad a mocskos...-at . Azert az vigasztal egy kicsit, hogy neked lathatoan ez a legnagyobb örömöd. Kivanom hogy ne is legyen nagyobb. Amugy ha nem lennel teljesen gyök kettö rajöhettel volna a kerdesböl , hogy meg nem utaztam el es azert kerdeztem, hogy tudjam "mi var ram". Na de a Teremtö nem bant tul kegyesen a neuronjaiddal ugyhogy marad a szanalom. Na inkabb beszelgess a barataiddal (ja nincsenek,hisz ezert vagy itt...bocsi
2019. dec. 29. 18:13
 10/12 A kérdező kommentje:

14: 06

Köszönöm szepen a valaszt

2019. dec. 29. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!