Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz ha futó leggings...

Nagyon gáz ha futó leggings alatt átütő a bugyi vonala?

Figyelt kérdés
Nem szeretem tangát, de kb ilyen szabásut hordok. [link]

2023. ápr. 23. 09:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
19%
Várj, fiú vagy-e, avagy lány?
2023. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
13%
Teljesen mindegy, hogy fiú vagy lány, leggings unisex és van viselési szabálya, mégpedig, hogy hosszú felsővel kell hordani, hogy nemtől függetlenül ne kirakatnak öltözzünk ! Nem is értem a kérdést, mivel hosszú felsővel kell a leggings viselni nem is releváns, hogy a leggings-en átüt-e a bugyi vonala, mert azt úgyis takarja a felső a leggigs-el együtt.
2023. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is átüt a fecske alsóm a futónadrágon.

Most mit csináljak? Gondolkozzak a dunába ugráson?


Eszem-fhaszom megáll egyes nők észjárásától, hogy mikből képesek ügyet csinálni.

F.44

2023. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%

Ne foglalkozz vele, hogy mások mit gondolnak! Ha téged zavar a gondolat, hogy átlátszik, tudsz olyan fazonú bugyit venni, mint a képen is van, amit linkeltél, csak szegély nélkül, és az nem látszik át egyáltalán. Én általában ilyet hordok, nem csak futáshoz, hanem mindig, mert szerintem kényelmesebb, általában vékonyabb anyagból is van, nekem bevált.

Ilyenre gondolok: [link]

Nyilván nem csak a kelvin kleinos működik :D csak ezeken a képeken jól látszik, hogy nincs varrás. Én a H&M-ben szoktam venni.

2023. ápr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
3%

most minden vérszívás nélkül, de ilyenkor mi jár a fejetekben? :D

Hogy futás közben épp arra sétál álmaid lovagja, aki megállít, számot cseréltek, majd boldogan éltek míg meg nem haltok, KIVÉVE ha meglátja a bugyivonaladat, ami a világ szégyene, és ami miatt az álomférfi is azonnal sarkon fordul?!

2023. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
21%

#15, nem. De azért valamennyi igényessége legyen az embernek a mindennapokban is!

Mert ez alapján rendesen felöltözni, megfésülködni, vagy fürdeni (szándékos túlzás, irónia, még mielőtt valaki szó szerint veszi és belém köt) is csak randi előtt kell? A mindennapokban meg jó ahogy van?!

Pont a napokban láttam az egyik bevásárlóközpontban egy lányt leggingsben. Alatta tökéletesen kirajzolódott a bugyi. Elcsodálkoztam rajta, de se beszólni, se összejönni vele nem szándékoztam.

2023. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%

#16

értem mit szeretnél kihozni belőle, de bakker... a hölgynek nem plázában vagy randin van jelenése, hanem futni megy, testedzést végez, ki nem sz..ja le a bugyivonalat, amikor egy pillanat alatt elsuhan melletted amúgy is? :D

A te elgondolásod szerint akkor minden kilométer futás után meg is állhatna, kistükör, ha az izzadtságcseppek elkenték a sminkjét, haját, akkor megigazít, ha netán még testszag is van, akkor stift, parfüm... hisz "legyen már igényessége".

Még egyszer írom... FUTNI megy, sportolni, edzeni, nem lakodalomba.

2023. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
86%

#17 elhiszem. Amiről te írsz, az el van túlozva. Nem csak a két véglet létezik. De gondolom ez az érzékeltetés miatt, nálad is szándékos.

Én fiúként tapadós biciklis rövidgatyában szoktam tekerni. Domborodik ez-az, de engem sem érdekel, mert sportoláshoz veszem fel, nem divatozni vagy mutogatni magam. Nyilván nem munkába mennék így. De engem pont mozgás közben, sportoláskor zavarna, ha lenne ott még egy réteg ruha, esetleg bevágna, stb. Úgyis beleizzadok, egy használat után megy a mosásba. Így nem veszek fel még egy plusz réteget. Sokkal könnyebb így mozogni is, minél kevesebb réteg van rajtam.

Persze lehet hogy én gondolom rosszul és én csinálom rosszul. Én így szoktam.

2023. ápr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
15%
Fiúként, én is ha meglátok egy nőt leggingsben, aki nem úgy viseli ahogy illik, tehát hosszú felsővel, egyből az a gondolatom, hogy "sok esze van", szóval lehet, csak az ne csodálkozzon, ha ostobának nézik !
2023. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
97%
Szerencse, hogy sport közben az emberek általában nem az eszüket szeretnék fitogtatni, vagy bizonygatni bárkinek, hogy nem ostobák :)
2023. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!