Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megnézitek, hogy milyen órája...

Megnézitek, hogy milyen órája van egy fiatal férfinek?

Figyelt kérdés

Férfiak-nők válaszaira egyaránt kíváncsi vagyok. Régebben sokat számított valakinek az anyagi megítélésekor a karóra az autó mellett, manapság azonban már mintha csak a telefon, esetleg cipő maradt ebből.

Vagy van még aki az óra alapján gondol valamit?



2023. ápr. 26. 21:16
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
80%
#20 ok, további jó villogást a 10 milliós óráddal. mindenki "gazdagnak" néz majd emiatt
2023. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
30%

18 - "Ez nem sznobság" - Hát akkor mi a búbánat ha nem sznobság?!

"Egyszerűen sokat elmond egy emberről az hogy ha elkölt 8-10 milliót akkor egy visszafogottan elegáns órát vesz belőle" - Isten barma... Azért vegyek egy szar órát aranyárban, hogy neked tessen, meg hogy csattintsál, hogy én milyen raj vagyok??? Szerinted milyen magasról szarom le azt, hogy mit gondolsz rólam?!

"... főleg olyan környezetben ahol business dress kód van ott egy parasztos Rolex-szel mutogatja, hogy ő mennyire topmenedzser." Aztabetyárrézfánfütyülőjét!

"Topmenedzser" megfelelési kényszerben? Miről beszélsz, jóember?!

3 hete bementem egy autót megrendelni. Ott volt egy ilyen "topmenedzser" halmaz, a baszom nagy órájával, meg a "business dress kódjával", és azt hitte a nyomi, hogy majd leiskoláz, mert farmerben voltam óra nélkül, csak úgy hétköznapiasan... 10-szer felemelte a karját, aztán beleizzadt, mert olyan vézna, trendi topmenedzser volt, mint ha az éhezők birodalmából szabadult volna... A sznob suttyó szobrához tökéletes modell lett volna.

Másfél óra alatt elköltöttem annyit, amennyit ez a szerencsétlen egy évben keresni fog a hülye órájával együtt...

Én mindenre költök ami a kényelmemet, az életminőségemet szolgálja, de ilyen kari vekkerekre SOHA nem adnék egy fillért sem, mert nincs megfelelési kényszerem senki irányába: kifejezetten nem érdekel más véleménye, senki irányába nincs megfelelési kényszerem!

Persze vannak akik azt hiszik, hogy egy pár millás órával valakik lesznek, de ez annyira kevés, piti, hogy azt egy ilyen el sem tudja képzelni.

Az óra többet ér, mint maga az ember.

Ezt dolgozd fel.

2023. ápr. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
18%
#22 erről beszéltem
2023. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
32%

Karóra?

Hát max egy multszázadi orosz filmben tudnám elképzelni.

Akarod hogy figyelemfelkeltő legyél?

Használj egy zsebórát valami jó régi egyedit.Na azt megnézik pajtikám!

Egy karóra nem nagy szám.Ha drága akkor sem ,mert kb az emberek 90%meg nem mondja hogy milyen órád van.Hacsak nem tolod a kepebe hogy: Ne!!Ezt nézd meg!!

Ez a karórás vonal "fontos ember vagyok" benyomást akarni keltő emberek mániája.Hogy majd ezzel...!!

Ugyanaz mint az 60 es éveint túl nyitott sportkocsival flancoló ,tinik után kajtató,mikor elkapja futunk még életérzés..

2023. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem ezt az oldalt. Itt folyton mindenki azt nyomja, hogy milyen művelt, milyen diplomás, milyen magasan kvalifikált munkája van, és persze magasan a hazai átlag felett keres.

Na, HA ez igaz, akkor miért van ennyi proli megnyilvánulás a karóra és annak viselése kapcsán. Kíváncsi vagyok, hogy milyen munkahely lehet az, ahol ezek dolgoznak, a VALÓSÁGBAN.

2023. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
44%

28#

Mi köze a karórának a diplomához vagy a magasan kvalifikáltsághoz?

Sznobság nem érted?

Jó akkor másként probálom illusztrálni.

Vegyél egy ujnyi vastag arany nyakláncot ami a melledig lóg és abban mászkálj.

Vagy a házadra építs tornyokat és fesd be lilára.A kerted meg pakold tele műanyagoroszlánokkal.

2023. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
46%

A tehetős prosztóknál régen az arany-fog volt a divat, ma a millás órák...

Változik a világ, de a hülyeség örök.

2023. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
77%

Van egy kiskancsó rokonunk.A testverem sógora.Na az hord orát.Pöffeszkedve feszeng minden családi eseményen, mert van egy bugyibutikja.Mindig előadja hogy mekkora üzleteket csinál meg hova megy nyaralni.

Ez az a típus akitől mindenkinek feláll a szőr a hátán!

2023. máj. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Hát, érdekes így olvasni a kommenteket.

Nem gondoltam volna, hogy ha valaki szereti az órákat és van is egy-két jobb darabja, akkor már azonnal sznob, pöffeszkedő személyiséget társítotok hozzá.

Persze biztos nem véletlenül gondolják így sokan, de szerintem nem mindenki azért hord drága órát, hogy ezzel flexeljen.

2023. máj. 1. 08:12
 30/47 anonim ***** válasza:
89%

Aki az órákat szereti, rossz ember nem lehet...:) (nekem is van vagy 35 db.)

De aki attól hiszi magát valakinek, vagy kiemelten jó fejnek, hogy mindenki orra alá tolja a tetves óráját, az egy idióta suttyó!

A 27-es aranyfogas hasonlata egy telitalálat!

2023. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!