Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy fiatal srác felvehet...

Egy fiatal srác felvehet strandra fecskét?

Figyelt kérdés

Ki mit gondol, ha meglát egy fecskét viselő faszit a strandon? Mostanában főként nyíltan meleg srácokon látni, és ezért lehet ferdeszemmel néznének rám is, ha nem a barátnőmmel megyek strandra. Uszodában nem kérdés nyilván, de pl. Balaton parton?! 28F


Arra, hogy többet mutat meg, hát férfi vagyok, szerintem mindenki tudja, hogy mi van a lábam között😂


A korotokat is megírnátok, köszi!



2023. márc. 20. 08:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
37%

Elvileg semmi nem tiltja, de szerintem elég hülyén néz ki, egyáltalán nem férfias, ellenben eléggé magamutogató, szerintem taszító.

AZ meg, hogy "többet mutat meg" - ezzel a logikával akár meztelen is lehetnél. Az egyes alkatrészeid formája meg méretei csak a partneredre.

A strandokon meg nem csak felnött férfiak-nök vannak, a gyerekeknek meg nem feltétlen kell az anatómiádat részletesen mutogatni.

2023. márc. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
43%
Fecskét hordok gyerekkorom óta, és egy rövid időt leszámítva sosem éreztem, hogy más fazon jobb lenne. Ha a lányoknál szeretjük, hogy falatnyi bikiniben, tangában, vagy akár topless legyenek a strandon, akkor mi férfiak se legyünk szégyellősek.
2023. márc. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Azért, az h fecske van rajtam meg h meztelen vagyok két külön dolog, a gyerekeket meg szerintem hidegen hagyja ez😅😅😅 Pont ők is fecskét hordanak általában kiskorukban. Vmint, ha úszni járnak akkor meg végképp😅😅


Mit értesz az alatt, hogy nem férfias?

2023. márc. 20. 08:37
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodtan, legalább rendesen lebarnulsz,nem csak térdig.
2023. márc. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%

Akár verebet is 😀

A vízilabdásoknak jól áll, de láttam már olyat is, akin elég béna.

2023. márc. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%
Én is legtöbbször fecskét hordok strandron is, nekem ez a legkényelmesebb. Az emberek meg gondolhatnak azt, amit akarnak. 20f
2023. márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
30%
Senkit nem érdekel, csak arra figyelj, hogy vannak olyan helyek ahol már nem lehet fecskét viselni.
2023. márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

7# vannak olyan helyek? Ilyenről még nem hallotam, ellenben arról igen hogy pl. uszodába nem lehet shortban úszni.


Kérdező# felvehetsz, semmi nem tiltja, próbáld ki egyszer azt meglátod hogy legközelebb is akarod-e, nem feszélyez stb...


Én simán hordok alsóneműben fecskét, de strandra személy szerint ilyen úszót nem vennék fel, én szégyenlősebb vagyok.

24f

2023. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%

Nyugodtan hordhat

Láttam már balaton parton is fiatal srácokat fecskébe

Ezt a sok amerikát majmoló zsákokat hordó fiatalt nem kell komolyan venni

Emlékszem anno 10 éve simán letuaoltunk tesi után és senkinse szégyenlősködött

Ma meg a fiatalok az uszodában gatyában tusolnak

2023. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Én is szégyenlősnek gondolom magam hozzá, de ugyanakkor meg otthon annyira jó nyáron😅🤣
2023. márc. 20. 20:44
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!