Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinteden ez hogy van?

Vinteden ez hogy van?

Figyelt kérdés

Ha meg akarok venni valakitől egy ruhát annak először írnom kell üzit az alkalmazáson belül, hogy érdekelne vagy csak elég ha rányomok arra, hogy vásárlás utána megadom az adatokat és ennyi?

Lengyel akitől vásárolni szeretnék ebből amúgy nem lehet valami logisztikai probléma?Vagy ugyanúgy megy mintha magyartól vennék valamit?Írtam neki angolul meg google fordítós lengyellel is :D.Csak sajnos nem válaszolt meg azt jelzi ki hogy egy napja nem volt aktív, nem tudom most várjak amíg látja vagy nyomjak rá hogy megveszem.Nem nagyon van még tapasztalatom vinteddel kapcsolatban ez lesz az első vásárlásom ott.



2023. ápr. 28. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég rányomni hogy vásárlás, nem kell eladóval konzultálj.


Nem lesz logisztikai probléma.

2023. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szuper, köszi!

Amúgy ez mennyire jellemző h az eladók nem írnak vissza?Azért ha mondjuk lenne valami kérdésem a rucival kapcsolatban nem ártana ha el lehetne őket érni :/.

2023. ápr. 28. 13:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Erre nyilván nincs statisztika :D nekem se mindig írnak vissza, de általában azokat hagyom a francba.

Számomra egy ruhadarab se éri meg, hogy támogassak egy olyan eladót aki nem méltat válaszra (és itt azokról van szó akik közben többször aktívak mióta írtam nekik).

2023. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó nyilván csak úgy általánosságban kérdeztem :D.Amúgy igazad van ha majd látom hogy fellépett és még utána se ír én is hagyom a francba az egészet.
2023. ápr. 28. 13:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is sokszor hiába kérdezek. Mondjuk ha mindenki leírná a méreteket sokkal egyszerűbb lenne.
2023. ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, nem is értem miért nem képesek leírni őket.pl. bershkában is olyan idióta méretezés van xs-től m-ig vannak onnan cuccaim aztán így látatlanban most az ember találja ki jó e vagy sem
2023. ápr. 29. 08:20
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

5-ös: ha valaki feltesz egyszerre 10 ruhát akkor már a feltöltés is egy kínszenvedés nemhogy még mindent egyessével lemérni.

Én mondjuk úgy szoktam, hogy ha érdeklődnek, lemérem és kiírom, de önmagamtól nem fogok méricskélni mert sok idő és lehet meg se éri a befektetett energiát.

2023. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Semmit ne vasarolj vinteden mert csalo oldal rengeteg csaloval. Le fogjak szedni a kartya adataid es bukod a kartyad plusz meg a penzt amennyi van a szamladon es meg mehetsz csinaltatni uj kartyat, ami ido is meg penz is! Inkabb hagyd a vintedet.
2023. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó ideje használom az alkalmazást. Nem szedik le a kártya adatokat. Csak az appon keresztül adok, veszek. Senkinek nem adok meg email címet és egyéb infót sem. Okosan kell használni. Csak jó tapasztalataim vannak. Nyomj rá, hogy megveszed. Magyarul írok lengyel tagoknak is, hiszen a szöveg alatt ott a ,,fordítás". Ráklikkel és a saját anyanyelvén olvashatja. Más adatot nem kell és nem is szabad megadni!!
2023. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!