Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ugye turkálókban is lehet jó...

Ugye turkálókban is lehet jó cuccokra találni?

Figyelt kérdés

úgy értem h nem vagyok az z istenien gazdag lány de azért szeretnék ha jó cuccaim lennének de olcsón.

14/L


2010. okt. 9. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy vannak.
2010. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Nekem max 1-2 turis cuccom van en nemigazan szoktam jokat talalni... :|
2010. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Jó időben,jó helyen kell keresni. Megtalálhatóak az Espirit,Mexx,Zara,sloggi,H&M,C&A sőt, legutóbb egy NafNaf kabátot fogtam ki.
2010. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
1%

hát ha van gusztusod más levetett szarját hordani hajrá :S

plusz akk már inkább kínai, vagy piaci ruha

2010. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

hát, én nem szoktam ott vásárolni, egy turis cuccom nincs, de vannak otársaim akik szoktak, és tényleg vannak jó cuccaik. múltkor egyik otársam 200 Ft-ért vett meg egy tök jó felsőt :)

az utolsónak meg üzenem, hogy egy büdös paraszt! attól, hogy te a gucciból öltözködsz, még nem kéne lenézni másokat!

és nehogy azt hidd, hogy a kínai jobb, mintha turkálóból vennéd meg a ruhákat. eláruolom neked, hogy amit mi kínaiban megveszünk és több hónapig hordunk, azt Kínában az emberek 1x 2x felveszik és eldobják, filléres cucc. ennyi

2010. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó időben, jó helyen, lehetőleg készlet cserénél.
2010. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Például a Fórumban egy rohadt nadrágot, felsőt nem találtam. Bementünk a szokásos turinkba és voilá! Lett egy f@sza farmerom 700 Ft-ért;)

24/L

2010. okt. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Naná! :D Nekem CSAK turis meg TeszVesz.hu-s (Nézz körül, megéri!!!) cuccaim vannak! És mivel én amolyan goth és metálos keverék vagyok, azok a göncök, amik nekem tetszenek, marha drágák boltokban, de turikban párszáz forintért olyat kapok, hogy megszólal! Ja, és annak aki azt írta, hogy "ha van gusztusod mások levetett sz@rjait hordani" vagy valami hasonló, az vegye csak meg márkaboltban újonnan azt a "márkás" farmert 20 000-ért, amit Kínából hoztak, és az egyik haverom vasalja rá a márkajelzéseket! xD

Turiban bőven lehet kapni olyan cuccokat is, ami még címkés, és soha senki nem hordta...

2010. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

21:59-es!


A New Yorkerben, a Jeans Clubban, az Andrássy úton vagy a f*sz tudja hol vásrolsz, szerinted hány ezren próbálták fel előtted ugyanazt a ruhát?!

2010. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:15


Fórum.. tehát debreceni vagy?:D melyik turiba jársz?(:

2010. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!