Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi alapján döntsem el , hogy...

Mi alapján döntsem el , hogy melyik ruhához viseljek nejlon harisnyát és, ha igen, akkor a színét?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 18:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%

Ó hogyne.

Kissé túl van lihegve.

Egy férfi nem regél ódákat a zoknijáról, hogy milyen cipőt, milyen nadrágot vegyen hozzá.

Messziről bűzlik.

2023. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
95%
11: az, hogy valaki igényes meg van szépérzéke nem egyenlő a fetisizmussal. Persze, nem fogod nekem elhinni, de nagggggyon messze vagyok a fetisizmustól és nőnemű vagyok... meg nyilván azért kérdezte meg a kérdező, hogy milyen harisnyát vegyen és mikor, mert szeretne csinos, igényes lenni - az igényes öltözködésnek meg vannak szabályai. Az meg elég szomorú, hogy kb 3-4 szabály vagy tipp ódákat zengésnek van meg hogy manapság a magyar férfiak körében az a normális, hogy "akkor már igényesen vagyok felöltözve, ha nem szaglik a zokni, onnantól kezdve mindegy"...
2023. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%

12.

Két leveledből megmondom, hogy nem egyszerű eset vagy.

Mellesleg attól hogy nő vagy, még nem mentség a fétistől.

Egy olyan haszontalan ruhadarabon lihegni ami szinte nem is látszik, nem melegít.

2023. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
42%
13: ez nem lihegés, egyszerű etikett. Amúgy én pont nem is szeretem a harisnyát, és ha nem gondolom indokoltnak, nem is hordom (pl. ahogy jó az idő, már nem is veszek fel ruhákhoz, max. nagyon elegáns alkalmakra).
2023. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
44%
Csak tudod ha állítólagos szabadságban élünk, akkor a ruhánkat is had választhatjuk meg mi magunk.
2023. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
47%
15: a szabadság azt jelenti, hogy az állam nem szólhat bele, nem arról, hogy másnak nem lehet róla meg a véleménye. Nyilván vannak illemszabályok meg vannak kimondatlan meg leírt öltözködési tanácsok - nyugodtan tojhatsz beléjük, csak ne csodálkozz, ha másnak megvan róla a véleménye vagy ízléstelennek tart.
2023. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
47%

Tudod mi a baj ezzel a néppel?

Hogy a te félék az idegenek elvárásainak akarnak megfelelni!

Egymást lesitek, kin , mit, lehet megfigyelni, hogy aztán lehessen szörnyülködni.

Az idegeneknek próbáltok megfelelni.

Beteg egy szokás, amitől én teljesen elhatárolódom.

2023. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
90%
17: én nem az idegeneknek akarok megfelelni, mert az én ízlésem is afelé tendál, amit mondok, és én pl. örülök annak, hogy vannak szabályok, hogy megadjuk bizonyos eseményeknek a módját. Nem ítélem azt el, amikor vki ezt telibetojja, de az már zavar, amikor vki emiatt fétisesnek nevez, amikor azt sem tudja, mit jelent az a szó. Főleg hogy sztem sok "sz...j bele, mit gondolnak mások, élj úgy, ahogy akarsz, öltözz úgy, ahogy akarsz" ember addig toleráns csak, amíg ő határait nem lépik túl (avagy kíváncsi lennék, mit szólnál, ha anyukád temetésére félmezetlenül meg bikiniben mennének emberek).
2023. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Ritkán öltözöl ki de ilyen a stílusod..

Sajnos voltam sok közeli rokonom temetésén, de sima hétköznapi ruhában.

Nem tudom fogod e érteni a hasonlatot, ami pont ide vág, az érzelmekről szól és nem képmutatásos öltözködésről.

“ ott a legmélyebb a víz, ahol a legcsendesebb”

2023. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy ritkán öltözöm ki, hanem hogy harisnyát nem hordok gyakran. Amilyen kevéssé vagy felszínes, annyira gyenge szövegértésed, ami meg pont nem a nem felszínes emberek sajátja.
2023. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!