Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nincs vasalóm, de a szatén...

Nincs vasalóm, de a szatén ingemet szeretném felvenni. Van valami trükk, amivel a ráncokat ki tudom szedni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 11. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy vasalót. Lehet pár ezerért is venni.


Egyébként pedig ha kimosod, vizesen felakasztod egy vállfára és úgy szárad meg, talán nem lesz annyira gyűrött.

2023. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 qborka ***** válasza:
100%

A,Én átmennék a közeli plázába a gyors mesterhez.


B, kérnék a szomszédtól vasalót


Nem tudom,erre van e lehetőséged.

2023. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont most láttam egy hirdetést, hogy mikor felvette a kissé gyűrött ruhát, utána meghajszárítózta meleg levegővel. Azt nem tudom, mennyire hatásos.
2023. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
A vállfás módszer ami gyors megoldás lehet, talán, de anyagja válogatja. Az ilyen kényesebb anyagok sajna gyűrődnek, így be kell szerezz egy vasalót, viszont vigyázz mert csak alacsony hőfokon vasalható. Én első szatén blúzomat sikeresen kiégettem
2023. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Muanyag vallfa, a zuhanyzota a csempere zuhanyozd ra melegvizzel. Hagyd rajta tapadni. Kezzel simitsd el huzd ki. Ott szaradjon meg feltaladva.


Vasaltan fog megszaradni.


Mindig ezt csinaltam,sose vasaltam. Mindig mukodott a pamut cuccok al is!!

2023. máj. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
anyám is mindig szárítás közben vasal. olyan tökéletesen akasztja ki a ruhát olyan halálegyenesen és feszülve, hogy egy darab gyűrődés nem lesz benne. az a titka hogy időben ki kell simítgatni már a legelején hogy eleve úgy száradjon, és szabály szerint végig kell kb egy gyúró fával végig hengerelni - de ne durván, hogy ne nyúljon. ügyesen meg lehet csinálni ha olyan helyen szárítod, ahol ki tud szépen feküdni és nem lógni mert lógva azért nem kapja meg azt a feszülést, kihúzást, mint mikor vasalsz.
2023. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!