Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez is annyira...

Szerintetek ez is annyira divatba jön majd, mint a push up melltartó?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 10. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem. Szánalmas az a pasi, aki felfogja ezt venni. Szerintem.
2010. okt. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz a push up melltartóra is. Mégis, szánalmas vagy nem, azt is sokan hordják. :S
2010. okt. 10. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:
ehhehheee :D röhögnék.
2010. okt. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Első vagyok. Teljesen igazad van. Szánalmasak azok a nők és férfiak egyaránt, akik másnak akarják mutatni magukat mint amik. A push up ebben nekik segítséget nyújt, és még büszkén is viselik.
2010. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ők ebbe bele se gondolnak. Úgy hiszik, olyan mint a smink, bár én nem igazán tudom, mert soha nem volt ilyen melltartóra szükségem. :)
2010. okt. 10. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:
sztem ez a szar és a push upos melltartó között van különbség. (saját vélemény) én azért használok push uposat hogy ne látszódjón át a mellbimbóm ,pedig nincs nagy mellem ....és a push uposok között is van olyan ami kevésbé tömött-vastag na hát én olyat használok.
2010. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utsó vagyok:

jahh és még annyit,hogy ennek a push up boxernek nincs más szerepe,minthogy nagyobbá tegye Na ezért különbözik egy push up melltartótól.

2010. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sztem a fiúknak egyáltalán nincs szükségük ilyen hülyeségre :D. nőknek azért lett kitalálva a push up mert a mell mégis figyelemfelkeltő,a központban van, férfiak általában azt nézik meg először vagy ha nem először akk benne van a top 4ben és a nőiség szimbóluma bla bla bla ....

de sztem a nők nem azt nézik meg a férfin h h domborodik a gatyája.... ezért ők sem foglalkoznak vele.. tehát... eszükbe sem fog jutni h ilyen ....ra szorják el a pénzt :D.

2010. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem nincs baj a push up melltartóval. Szép tartást ad a mellnek, magabiztosságot a viselőjének. Nem az a szánalmas, aki hordja, hanem az a pasi, aki azért áll vele szóba, mert nagy(nak tűnik) a melle. Viszont ez a boxer ez egyenesen röhejes:D
2010. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!