Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jól látom, hogy a fiataloknál...

Jól látom, hogy a fiataloknál már nem divat az esernyő?

Figyelt kérdés
A többség kapucnis pulcsiban van és csak a fejükre húzzák, de az nem vízhatlan... Szóval ennek mi lehet az oka?
2023. máj. 18. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak nem volt épp náluk. Néha én is elfelejtem.
2023. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se hordok. Nekem csak az a gondom vele, hogy ha bemegyek ide-oda csak bajom van a vizes esernyővel.
2023. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem használok esernyőt, mert zavar, hogy a kezemben kell tartani valamit. Valamint ismerve magamat, minden eső után elveszítenék egy esernyőt.
2023. máj. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha nagyon zuhog, akkor szoktam esernyőt használni, de ha csak minimálisan esik, akkor nem mindig. Nekem az a bajom, hogy utána órákig vinni kell a kézben, mert nyilván ha vizes, akkor a táskába nem rakod vissza. Mármint, most nyilván azokról a kisebb esernyőkről beszélek, amiket betudsz rakni a táskába. A másik fajtát nem is szoktam használni, mert azt meg tényleg mindig a kézben kell vinni. Meg aztán ha a vizes esernyővel bemész a boltba, az sem ideális. Mármint fognod kell, de vizes, mindenhova csöpög róla a víz.. Szóval na, a vizes esernyővel való közlekedés nem a legjobb. Persze ha az embernél az van, hogy bemegy a munkahelyre, és ott lerakja az esernyőt egy pontra és ott tudja hagyni, az úgy okés. Viszont ha nem ez van, ha nincs az embernek fix helye ahol a cuccait hagyhatná, akkor ez már nem olyan kényelmes.
2023. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Mert szemerkélő esőben 100 méter megtételéhez tök felesleges esernyővel szerencsétlenkedni. Viharos szélben meg szintén felesleges (és még veszélyes is), akkor inkább valamilyen esőkabátot veszek.
2023. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem összecsukható van, hanem az átlátszó anyagos: lusta vagyok cipelni. Illetve az esővel járó szél már 2 ilyen ernyőt is kicsavart a kezemből, utána el is áztam és összecsukni sem tudtam.


De ha megadod a számod, ha megyek valahova, felhívlak, éz jöhetsz mellettem esernyővel.

2023. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 hosszúhajú ***** válasza:
49%
az összecsukható eltehető pici esernyő remekül elfér táskába, szerintem csak szemerkélő esőben kapucniznak, ha zuhog akkor az már épp eszű embernek kevés.
2023. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

2, 4

Nyilván vizes cipőben, gatyában, meg felsőben viszont semmi gondotok nincs, csak egy vizes esernyővel. Teljesen logikus.

2023. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagyok már annyira fiatal, de soha nem használok esernyőt. Zavar hogy tartani kell, hogy az utcán nem lehet vele elférni, hogy ha felszállok a buszra ott egy csurom víz csepegő cucc a kezemben. Ha szél van akkor úgyis befújja alá, meg még bele is kap. Ráadasul zuhogó eső azért nem szokott lenni kb soha. Oké, most esős napok vannak, de nem vészes, ma is 1 órát sétáltam az esőben, vizes lett a hajam aztán annyi. Nem vagyok cukorból.

Bőrdzsekit hordok az lepergeti a vizet, a cipőm nem igazán szokott vizes lenni mert nem dagonyázok a pocsolyákban, a vizes gatya meg kibírható.

2023. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En 30 multam, de sose hordtam. Nem zavar a viz es nincs is annyi kezem
2023. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!