Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sötétkék farmernadrág?

Sötétkék farmernadrág?

Figyelt kérdés
Holnap szóbeli nyelvvizsgám lesz. Ha fehér blúzt veszek fel sötétkék farmerral, gáz?
2010. okt. 10. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
vmi szép cipővel, elegáns kiegészítőkkel elmegy, de sztem ha farmer, akk már inkább fekete :S vagy vmi ünneplő naci, szoknya... szóbelire azért ki szoktak öltözni...
2010. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 nyelvvizsgám van, Rigó utcában csináltam, én mindkétszer kiöltöztem, de sokan voltak farmerben, tornacipőben.

Amúgy nem ezen múlik, persze a pozitív első benyomáshoz csinosnak kell lenni.

A sötétkék farmer+ csinos blúz, magassarkú tökéletes. Nem kell állásinterjúhoz öltözni, mert itt arra kíváncsiak mennyire vágod a nyelvet, nem a szekrényed tartalmára.

2010. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk egy alapfokú nyelvvizsgán egy kiscsajtól megkérdezték, hogy miért van fekete fehérben. (fehér blúz volt rajta és fekete nadrág) Csinos volt, alkalomhoz illően akart felöltözni, s lássuk be, egy 16 évesnek nincs annyi ünneplős ruhája, mint az idősebbeknek. Megkérdezték a nyelvvizsgán, hogy mit jelent neki, mikor szokott ilyen ruhát viselni (persze angolul)


Én úgy gondolom, hogy ez is egy vizsga helyzet, adjuk meg a módját, de való igaz, nem ezen fog múlni. Ha eddig nem nagyon hordtál szoknyát, akkor ne most akard kipróbálni, mert feszengeni fogsz benne. Kényelmes legyen, de azért ne utcai viselet.


Egy lány, akivel vizsgázni mentem szintén farmert vett fel, mert neki nincs fekete nadrágja. Szerintem teljesen megteszi a sötétkék farmer csinos felsővel/blézerrel.


Sok sikert!

2010. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. okt. 10. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!