Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány hónapig vagy évig tart...

Hány hónapig vagy évig tart nálad egy farmernadrág?

Figyelt kérdés

Milyen időközönként kell vásárolnod magadnak új farmert vagy nadrágot, mert mondjuk a lábaid között kikopik, kilyukad?

Ruhát milyen gyakran vásárolsz? Havonta? Hetente?

Télire egy cipőd van vagy esetleg több?

Szoktál örülni ha ruhaneműt kapsz karácsonyra vagy azt inkább magadnak szereted megvásárolni?

Melltartóból kb. milyen időközönként vásárolsz újat?


2011. nov. 9. 10:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Farmereim között akadt 3 éves darab is, az most ment kukába, mert többedszerre kellett a varrónőnek megcsinálni a lába között:) 1-1,5évig ki szokták bírni 'kopás' nélkül.

Ruhát úgy, ahogy épp megtetszik valami és épp van pénzem, vagy valamire épp égetően szükség van. Havonta általában 'kilyukadok' egy boltban, de van hogy csak egy 1000est költök, vagy semmit. Mondjuk egy évszak előtt több pénz elmegy, cipőre, kabátra, ha épp nincs.

Télre több csizmám van, van ami nem annyira meleg, átmeneti, van bundásabb a nagyobb hidegbe, rövidszárú, hosszúszárú, fekete, barna, alacsony és magas sarkú (mikor mire van szükség).

Ruhát jobb szeretek magam venni.

Melltartót, hát olyan pár havonta, általában egyszínű, egyszerű fekete és fehér darabokat hordok, szóval mikor a fehéren látszik, hogy a mosás ellenére se akar hófehér lenni (vagy esetleg kinyúlik, egyéb probléma merül fel), akkor újat veszek. És a régi megmarad 'otthon hordós' darabnak', ha onnan is kibukik, akkor kuka:)

20/L

2011. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Farmerjaim sokáig bírják, akár 3-4 évig is, mindig kilyukad a combomnál a dörzsöléstől, azért megy tönkre. Ruhát ritkán vásárolok, van nekem elég, néha rám jön, és akkor pár új cucc.

Télire két csizmám van, egy ami belebújós, meg egy magassarkú térdig érő, az inkább alkalmibb.

Magamnak szeretek ruhát vásárolni, nagyon ritkán tudják eltalálni, hogy milyen ruhát szeretnék.

Melltartóból évente bevásárlok, ha tönkremennek.

2011. nov. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

nekem több farmerem van ezért nemcsak egyet hordok tehát elve tovább maradnak épek. a legrégebbi farmerem kb 6 éves és még mindig teljesen jó.

ruhát kb havonta-kéthavonta veszek, attól függ milyen kedvem van.nem vagyok az a nagy vásárolgatós fajta, sminkből sokkal többet veszek pl.

melltartóból is sok van, ha meglátok egy szépek akkor mindig megveszem. téli cipőm jelenleg csak 2-3 van, most akarok venni egy újat.

2011. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretek szépen öltözködni,de sajnos nem nagyon vannak a ruhatáramban olyan darabok,amiket én választottam.Általában kapom a ruhákat,és természetesen sosem tudják eltalálni az ízlésemet.Ezért van az,hogy van 2-3 olyan farmerem,amit szeretek.Ritkán veszek fel más nadrágokat,mert azokat nem szeretem annyira.Ha összegyűjtök valamennyi pénzt,akkor esetleg vehetek 1 farmert vagy egy felsőt,ha a szüleim megengedik.Mindig azt mondják,hogy inkább vegyek valami hasznosabbat,mert ruhám már van elég.

Van egy csizmám,lapos talpú,barna.Azt én vettem,tavaly.

2011. nov. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

3-4 évig kibírják a farmereim, csak akkor veszek, ha megtetszik (általában egy évben egyszer van ilyen).

Ruhát én is akkor veszek általában, ha megtetszik. De kb. 2-3 havonta van ilyen.

Télre van 3 csizmám, ebből az egyiket csak itthon hordom, ez fekete, teljesen lapos talpú, motoros csizma stílusú; van egy fehér éktalpú, nagyon kényelmes, és bélelt belül, így jó meleg is, ebben akár egész nap elfutkozok; és van egy fekete magassarkú bokacsizma, ezt inkább alkalmakra veszem fel.

Utálom, ha ruhát kapok ajándékba, mert sose szokták eltalálni a stílusomat, vagy a megfelelő színt.

Melltartót is akkor veszek, ha megtetszik, egy részüket pár évig elhordok, van, amelyik 1 hónapot sem bír :S Leggyakrabban kinyúlik, vagy kijön a fém merevítője.

2011. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Évente veszek legalább egy farmert mert most is fogytam így a régiek csak lógnak rajtam.Nem szokott kilyukadni vagy lábam között kikopni .

Ruhát általában a nyár és tél bekövetkezte előtt.Ilyenkor mindig rámjön a sokk hogy nem tudok mit felvenni,mert már a tavalyi ruháim kopottak kicsik, vagy ki vannak nyúlva.

Általában 2 cipőm van télre egy sima térdig érő csizma és egy szőrös csizma.

Inkább magamnak szeretek vásárolni ,de ha olyan ruhát kapok ami jól áll akkor természetesen annak is tudok örülni.

Melltartót nagyon ritkán vásárolok,szinte minden színben van és nem nő már szerintem annyira mellem így eddig kényelmesnek tartom mindegyiket.bár sok van mégis csak 2-őt hordok általában.

2011. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Minimum félévente új farmer kell,de inkább 4 havonta.Akár drága,akár olcsóbb volt mindig hamar kikopott.Nekem sose lesz olyan combom,hogy ne érne össze...Régen azt hittem,minél drágább és márkásabb,majd annál tovább bírja.Aztán mikor a 22 ezres farmer 2hónap után kikopott totál és elszakadt,hát rájöttem,hogy többet soha ilyet!Max 6ezret vagyok hajlandó farmerre költeni azóta...(h&m).


Ruhavásárlás nagyon változó.Van,hogy 3hónapig semmit nem veszek,max farmert.1-1 kisebb darabot talán.

Cipőt viszont veszek mindig minden szezonban.(nyáron több papucs,2 szandál),télen új csizma,új bokacsizma.1-2-3-4évente 1 sportcipő(de sose hordok sportcipőt,max ha ritkán sportolok,vagy ha nyaralni megyek).


Melltartó: mostanában nagyon megváltozott a méretem,és nagyon nehéz méretet találnom.Félév után most vettem egy melltartót(megérdemelnék egy fenékberúgást tudom),remélem a héten találok még jó boltot,és akkor veszek úgy 3-at még.

Amúgy melltartót 3-4havonta vettem átlag,mikor még könnyen találtam,de volt,hogy megláttam tetszett és megvettem.


23 vagyok,nem örülök,ha anyám vesz valamit,mert nem tetszik,nem jó az ízlése,kiskoromban,kamaszkoromban sem örültem ha vett valamit.


Idén már vettem új bokacipőt és csizmát még szeptemberben és októberben.

November végéig még egy fekete csizmát veszek.+1új kabátot.

2011. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Farmer... van ami általános suli óta megvan, bár csak játszósnak használom, mert akkoriban menő volt ugye a hosszú nadrágszár, és szét van kopva. :D Máshol nem kopik ki sose nekem. O_O Szóval ilyesmit akkor veszek, ha meglátok egyet, és épp meg tudom fizetni pl.

Ruhát... hát elég ritkán, mert csóró egyetemista az ilyen állat. Anyuval szoktam néha, vagy ha vásárolunk és szembejön valami klassz cucc, esetleg néha benézek egy-egy turiba, mert a kedvenc darabjaim onnan vannak.

Télre van most két csizmám. Én most inkább valami átmeneti darabot keresnék, mert azt évek óta nem találok rendeset. :D

Ajándékba kapott ruhának is van, hogy örülök, de nem mindig tlaálják el az ízlésemet, olyankor nem annyira jó. Alapvetően egyedül szeretem az ilyesmit intézni asszem.

Melltartóm van egy csomó, de a fele nem jó rám, folyton kinyúlik, szóval kb 3 darabot cserélgetek, ami jó rám, meg ha olyan ruha van rajtam, akkor pánt nélkülit, hátul keresztpántosat, vagy ilyesmit. Időnként rámjön, hogy ilyesmit vegyek, akkor két napig örülök, majd sopánkodok, hogy 65B méretet még mindig sehol nem kapni, tehát nem is jó rám. :S

2011. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Van ami már több mint 6éves, de már csak otthonra hordom. Ellenben a kedvenc farmerom 5éves kb. és most egy órámba került de sikerült visszatennem rá a gombot, így megint van vagy 15farmerem. Turkálóból vettem párat, a húgomtól örököltem, és még megvannak a a 2-3éves darabjaim is. Szerencsére ne mér össze a combom, így ne mennek tönkre.

Ruhát, ha éppen meglátok valamit nagyon jó árban, vagy nagyon leértékelve (nagyon ritkán veszek meg valamit teljes áron), tehát hogy mikor megyek fel a plázába, de havonta-kéthavonta kb. Meg ugye anyum ruhaboltban dolgozik, és így szoktam elhozni pár cuccot ami tetszik.

Téli cipők: van egy térdig (másnak térd fölé) érő csizmám, de ez lesz az utolsó éve, mert kikopott az orra:-(, akkor kis sarkú bokacsizmám, egy hótaposóm, és még tavasszal leértékelve vettem két magas szárú bakancsot is. Ruhát, úgy kapok, hogy kiválasztom, és azt mondom, hogy tegyék el karácsonyig. Melltartó nehéz kérdés, volt hogy szinte csak egyet hordtam, mert a többi nem volt jó rám, na most kb. 3-at hordok, mert nehéz rám találni.

27/n

2011. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Én inkább szoknyákat hordok.

Farmert pár évente veszek csak, ha megtetszik egy. Van 3 db, ami 7 éves, és még mindig jó rám:) Idén töltik a nyolcadikat :P. Egyet vettem idén, mert nagyon megtetszett.

Ruhát nem nagyon szoktam vásárolni, inkább varrok magamnak. Azt havonta 2-3-at. Vásárolni évszakonként kb. 1x megyek el, de csak olyasmit veszek, ami nagyon-nagyon megtetszik, vagy nehezen elkészíthető otthon. De azért olyankor elég sok össze szokott jönni (jópár tízezer ftnyi).

Télire van egy bakancsom, egy hosszú szárú csizmám, egy lábszárközépig érő csizmám, kb. ennyi.

Ha ruhaneműt kapok karácsonyra, azt mindig én választom ki előre (néha édesanyám vagy a húgom, de ők tökéletesen ismerik az ízlésemet), szóval igen, szoktam örülni.

Melltartóból akkor vásárolok újat, ha megtetszik egy, mert így is van vagy 10+. Talán fél évente 1x.

2011. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!