Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyobb mellű lányoknak...

Nagyobb mellű lányoknak milyen szalagavató ruha állna jól?

Figyelt kérdés

sziasztok!

most kezd el mindenki a jovo evi szalagavatora ruhat nezni. En meg nem mertem, oszinten azert mert nem tudom, hogy alljak neki, milyen G kosaras mellem van igy nagyon felek h nem talalok rendes ruhat ami tetszik is. Nem szeretnek teljesen zartat de kozben nem tudom milyet tudnek felvenni. Aki jart hasonlo cipoben milyen ruhatok volt? vagy talaltatok valami megoldast a “problemara”?



2023. máj. 31. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyen mindenképp pántja, és ne legyen túl kivágott. A kölcsönződben biztos tudnak ajánlani valami fazont majd, próbálj fel többfélét is.
2023. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az összképtől is fugg. Testalkat, van-e jelentősebb túlsúlyod stb.


Amúgy nem olyan nagy hülyeség már most elkezdeni próbálgatni.

Az idő csak úgy repül és mire észbe kapsz már el is jött a szalagavató.

2023. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 2-es mondja, más áll jól egy alma-nak és más egy homokórának.
2023. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, rég volt a szalagavatóm, de homokóra alkatra, e-kosárra egy sötétkék, térdig érő ceruzaruhám volt széles vállpánttal és szögletes kivágással. még mindig sikeres, pedig nem most volt.
2023. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én főleg a keringős ruhán aggódom, és leginkább homokóra alkatom van, de nem vagyok igazán vékonyka :))
2023. júl. 10. 16:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A keringőre egyszerűt válassz, semmi bizbasz, csak ív és szép kivàgás, #3
2023. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a szep kivagas alatt milyen gondolsz? arra gondoltam h pantra mindenkepp szukseg lenne, felek hogy leesik a ruha😅
2023. júl. 10. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Még mindig #3

[link]

Ennek van szabása, vállpántja, van, ami megtart és formál mindent :-)

2023. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!